PDA

Pokaži Full Verziju : torba za spider PRO


Simke
02.01.2010, 12:30
Prvo da cestitam svim kolegama novu 2010 godinu,zelim vam puno zdravlja,veselja,i para...za ostalo imate kod kineza:)!!
U kojoj prodavnici u Beogradu ima da se kupi original torba za spider pro,ili ne mora original,ali da bude extra kvaliteta?

mimiki
02.01.2010, 15:54
ja znam coveka koji sije ekstra torbe po narudzbini meni ja za E50 uradio ful torbu,jedan dan sam cekao,znaci bas izdrljiva torba,rafeslusi jaki nema teorije da se sjebu,za 60eura ovaj covek ti je iz Brace Jerkovic ,a ima i jedan lik s Banjice sto mi ga je Rolandinjos preporucio kod njega sam uzeo torbu za TR ali ima torbe za sve on je nesto jeftiniji a kvalitet zadovoljavajuc

MT775
02.01.2010, 18:00
jeste da je orginal ali ne vredi nicemu ne vredi tih para nema bas nikakvu zastitu na kaisima za nosenje poeli da pucaju konci jer je spider tezak za tu orginal torbu bolje naka ti neko napravi za manje novca bolju torbu da ne places toliko para samo sto na torbi pise spider..iskren savet

milan_lekic
02.01.2010, 18:12
to nije istina ja imam spider pro torbu i super mi je orginal po mjeri a kosta 30 eur predlazem da kupis orginal torbu

makikorg
02.01.2010, 18:12
u Nisu ima da se kupe one skroz crne torbe za Spajder,imaju izbalansirane rucice i kostaju 30 evra

vladan.pro
03.01.2010, 20:33
Ja imam original torbu za spider pro i veoma je kvalitetno izradjena platio sam je 30e u Becu-Austria,Pozzz

Burli
05.01.2010, 00:48
to nije istina ja imam spider pro torbu i super mi je orginal po mjeri a kosta 30 eur predlazem da kupis orginal torbu

To što je tebi torba za spider super i "orginal po mjeri" ne znači da i nama valja!!!

Apsolutno se slažem sa kolegom MT775 da torba ne vrijedi 30-ak evra koliko trenutno košta i da se za te pare u "domaćoj radinosti" može sašiti mnooogo kvalitetnija...
Baš ću ovih dana kontaktirati čovjeka koji se time i bavi pa ću Vam prenijeti svoja iskustva a vjerovatno ću svoju originalnu futrolu staviti u oglase...:-"

milan_lekic
08.01.2010, 01:22
Burli samo sam izrazijo svoj predlog i reko sam da je mnogo koristna a nisam nikom reko da je mora kupiti zato sto je i ja imam
pozz

driftkiller
08.01.2010, 03:07
Kupi novu torbu, kvalitetna je po meni,i trajat ce ti.

nikadvisekorg
08.01.2010, 03:56
a koliko se sad krece spider stalak?

Sejox
08.01.2010, 04:18
@nikadvisekorg

Na ovoj temi u postu broj 2 imas cijenu,i novog i polovnog Spyder stalka:

http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=11666

Samo ova tema nije o stalcima,pa da se ne siri dalje.

zoric
16.10.2010, 10:09
u fazi sam kupovine ovog stalka pa me interesuje da li se moze stalak ogrebati u orginal spider torbi ili je uska i knap kao svi orginal koferi?

Simke
16.10.2010, 10:28
Ne znam za original torbu,moja nije original i super je,nema sanse da se izgrebe,osim ako ne zaradi"bash"jak udarac,a to moze da ti se desi i sa original torbom..inace su rucice balansirane,torba je crna,i extra je kvaliteta.Mislim da sam je platio oko 25-30e!

zoric
16.10.2010, 12:37
I moj kum ima sivenu torbu za spider pro i stvarno je ok,ali zelim da razmotrim i opciju orginal torbe pa bi voleo da cujem odgovor od nekog vlasnika iste?da li je sklona ogrebotinama prilikom vadjenja i stavljanja stalka u torbu od cibzar i sl?u svakom slucaju thanks za odgovor.

dmmacak
16.10.2010, 17:20
ja imam orginal torbu kupljenu u mitros music. Po meni ta torba je samo mala zastita uopste nije tapacirana, kao za klavijature. I ja bi ti preporucio neku sivenu tapaciranu kad stavis stalak da pliva.

Vule
16.10.2010, 18:32
To sto vi nazivate originalnom torbom je vise navlaka koja stiti klavijaturu od grebanja pri transportu,svakako nije za da se baca stalak okolo...ako vam treba kao zastita onda postoje koferi ili sivenje zastitnih navlaka sa debljim sundjerima itd...
U principu svaka snajderka moze da sasije navlaku od platna i da sluzi svrsi kao i originalna

dmmacak
16.10.2010, 19:03
u pravu si druze te "orginalne" torbe su ustvari samo navlake, a kad kupujes stalak odmah ti ponude kao orginalna torba i ja se primio, kao nema bolje to je orginial.

zoric
18.10.2010, 11:08
Mene zanima jos da li original torba grebe cibzarom stalak prilikom stavljanja vadjenja stalka?da li je knap ulaz ili siri?jer na kraju krajeva treba mi torba samo za transport a ja je smestim u kola tako da joj nista nebude tako da mi netreba zastita!

Burli
19.10.2010, 11:09
Originalna torba je čist promašaj, kao što kolege rekoše mnogo bolje je uraditi u sopstvenoj režiji tapaciranu a evo meni nije jasno kako ti kolega @zoricd nemaš priliku da pogledaš kako izgleda ta torba i sam doneseš odluku?!

vladan.pro
19.10.2010, 16:26
Ja imam moj spider pro i originalnu torbu vise od godinu dana,i nigde nema ni jednu ogrebotinu!

Vule
19.10.2010, 16:35
Ocuvanost opreme mnogo zavisi i od toga koliko se koristi.

majdevac05
12.11.2010, 17:05
Nova torba donesena iz Nemacke trajala mi je mesec dana , a zatim se rasparala. Preporucujem dobrog krojaca, koji ce upotrebiti dobar materijal i napraviti mnogo izdrzljiviju torbu od originalne.

lopezi
13.11.2010, 12:42
jest da je orginalna torba tanka, ali evo neku večer mi je spider u orginalnoj torbi dobro tresnuo od pod, nije nikakav treg osstao na njemu.

zoric
14.11.2010, 22:05
Jos je nisam kupio,bitno mi je da li je org.torba knap i da li postoji mogucnost ostecenja prilikom vadjenja i stavljanja stalka !?

GALA
14.11.2010, 22:15
jest da je orginalna torba tanka, ali evo neku večer mi je spider u orginalnoj torbi dobro tresnuo od pod, nije nikakav treg osstao na njemu.
E vidi sad kolega ako ti je tresnuo od pod ja ti ne preporucujem ,da stavljas sintove na njeg neg ga prvo rastavi i pogledaj da nije negdje dobio crtu,pukotinu,,na nogama,meni je pukla noga i to nakon tjedan dana od udarca al,udarac je bio toliko neprimjetno mali,da je samo napukla...spajder ne trpi ni naj manji udarac...za njeg treba kofer vjerute mi,,

lopezi
15.11.2010, 16:58
provjerio sam ga cijelog, nema nikakvih nuspojava. ali evo kad je rječ već o torbi, kažeš da je potreban kofer, ne znam zašto, neću ga vozit na traktoru. svaki put npr znam di mi dođe koja stvar kad prevozim opremu, i syderu uvjek ostavim mjesto da nemože da šetat, ni da ga ništa ne lupi, i nema problema. tako može 100 godina. a ako ćemo ga bacat svugdje po kombiju i tovarit ostalu opremu, vjeruj mi ni drveni kofer mu neće bit dovoljan.

sladjans
18.11.2010, 01:04
Da ne otvaram novu temu... Meni je problem u originalnoj torbi smestiti i dodatak za mikrofon. Svaki put moram da ga rastavim i ponovo sastavim! Ne razumem zasto postoji tih par propusta oko Spidera???!!!

lopezi
18.11.2010, 18:21
nema potrebe da ga stavljaš u torbu s spiderom, samo će ti ošetit i stalak i pecaljku u transportu.

muske
19.11.2010, 17:57
Original je original.Vrijedi pogledati a svaka torba ima životni vijek a on zavisi od vlasnika iste

driftkiller
19.11.2010, 22:25
Ma mislim da su precijenjene te nove torbe, i msm da svaki iole dobar potkovan krojal, može da napravi vrhunsku torbu sa spuzvicama za spajder, i to je najbolje ocuvanje spajdera!

Pozdrav

ciric.bojan
19.11.2010, 22:40
mislim da je kolegfa u pravu kupio sam proel torbu posle 3 meseca se pokvario cibzar a vec su bila vidna ostecenja, godinu dana i bacio sam je, otisao sam kod krojaca koli mi je sasio torbu za aranzer, u tri sloja platna i sloj sundjera pa postava iz nutra i to me je kostalo 25 e prezadovoljan sam, nadji ti nekog pa neka ti sasije,,,,moje misljenje

muske
20.11.2010, 17:49
Najbolje rješenje je kofer za stalak a torba će se svaka pocijepat nakon nekog vremena

zoric
23.11.2010, 00:24
Sto se tice pecaljke i rastavljanja ja za sada koristim proelovu pecaljku na spideru,i svucem cep sa pecaljke i izvucem sipku a zglob mi ostane navrnut na stalak tako da samo ubacim sipku kada idem na svirku i to je to!

Mario_mo
13.12.2010, 18:58
Kofer je definitivno najbolje rješenje za spider, torba ce se pocjepkat ili rasparati kad-tad...