PDA

Pokaži Full Verziju : Po kom redu bi ste vi odsvirali ove pesme


cane612
25.12.2009, 02:24
Imam jedan problem! samo ove pesme znam da sviram ali zelim da ih odsviram tako da dignem raju i da mi poslednja odsvirana pesma bude u ritmu dvojci!!!! po kom redosledu bi ste vi ovo odsvirali i koji ritam ide uz njih POMAGAJTE !!!HVALA UNAPRED (treba mi za novu godinu (privatna neka mala klinacka zurka)) :D
1.USNE BOJE VINA
2.ko te ljubi ovih dana
3.merlin - moj je zivot svicarska
4.9000 metara
5.Ljubi me i nista ne pitaj
6.neznanka
7.dodji da mi ruke grejes
8.moje najmilije
9.seherzada
10.jutro je
11.lepotan
12.a u medjuvremenu
13.lijte kise
14.prijatelji braco drugovi
15.Svanulo je svanulo pa sta
16. Nevera
17.Votka sa utehom
18.splavovi
19.bele ruze
20.ivana
21.ljepsa od noci
22.o sanja sanja
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden"><input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

misa1265
25.12.2009, 03:36
Evo ako ti je bas bitan redosled kako bi to svirao,ja bih to ovako skockao:
Da ne bude neke zabune ritmovi koji su navedeni su oni uz koje ja sviram ove pesme
1.Moj je zivot Svicarska
2.9000 metara
3.Ko te ljubi ovih dana Beat
4.Moje najmilije (Disco rumba)
5.Vodka sa utehom
6.Lepsa od noci namenski
7.Usne boje vina
8.Neznanka rumba
9.A u medjuvremenu Rumba
10.Bele ruze Begin
11.Ivana Rumba
12.O Sanja,Sanja Rumba
13.Seherzada Rumba
14.Jutro je Disco
15.Nevera moja Hard rock
16.Lijte kise Sasa
17.Ljubi me i nista ne pitaj Sasa,moze i rumba kako hoces
18.Splavovi Rumba
19.Dodji da mi ruke grejes Rumba
20.Ceca Lepotan Disco
21.Prijatelji,braco,kumovi Begin
22.Svanulo je svanulo Beat

Ni uz jednu od navedenih pesama ne moze ritam biti dvojka(mozda eventualno Jutro je,mada nisam probao)!!Nadam se da sam ti pomogao,mada ja mislim da bi svako drugacijim redom odsvirao ove pesme,70% navedenih pesama moze ,,dici raju"!!Posto si stavio da znas da sviras samo ove 22 pesme,ja sam stavio ove 2 od Bulata na kraj jer po meni najbolje je da se sa takvim pesmama zavrsava svirka(za dusu ;) )!! A ti ako bas hoces sa nekom dvojkom da zavrsis,ti nauci do nove godine neku dvojku!!Pozz....

vlade92
25.12.2009, 20:34
jutro je - (dvojka)

jeftabgd
26.12.2009, 02:45
Pa sve ove pesme su hitovi i kako god da ih odsviras bice sigurno dobro.Jedino ako je tebi lakse da nabodes jedan ritam pa vozis 6-7 pesama ali to moze i da dosadi.

caka012
26.12.2009, 22:31
Ja ove tri pesme -

Ko te ljubi ovih dana
Lepsa od noci
Usne boje vina

sviram u istom ritmu. Moze da ide i neki Beat, ali ja ga dam malo cvrsce, neki rock ili hard rock. Kako ko voli. Namenske ritmove retko koristim. Tako da, ako ih redjas po ritmovima, mozes da ih spojis. Jedina dvojka na spisku ti je "Jutro je".