PDA

Pokaži Full Verziju : Exr 3,Exr 5,va 3,va7,is50b


nemanja 1982
18.12.2009, 20:32
Kolege recite mi koja od ove 4 klavijature je pogodna za svirke(kafice),exr 3 imam u ponudi za 180 evra, exr 5 za 250, va-3 za 300 evra i va-7 za 450 evra...is50b 350 evra...E sad mi vi recite sta mislite ovim klavijaturama i koja najbolje izlazi na razglas,koja ima extra boje i bubanj..Jel ima va-7 semplove????pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kolege.........cekam vas odgovor...pozzzzzzzzz

Vule
18.12.2009, 21:12
Ja vidim Kolega da si ti već otvarao teme sa sličnim pitanjima i modelima klavijatura pa se bojim da bi u još nekoj mogao da obuhvatiš sve postojeće modele i da bi moralo samo za tebe da se otvori poseban podforum!!!

Nisam siguran da uopšte znaš šta želiš da kupiš i šta ti treba pa ti predlažem da prvo dobro ispregledaš ovaj Forum i pročitaš šta sve ima napisano o raznim modelima a nakon toga eventualno otvoriš temu sa nekim specifičnim pitanjem...otvaranje ovakve teme nema nikakvog smisla!!!

Uzgred povedi računa o svojim postupcima ovde i pročitaj Pravilnik...zaslužio si kaznu koju ti OVOGA PUTA NEĆU IZREĆI jer bi proizvela udaljavanje sa Foruma ali svakako ovo shvati kao poslednju opomenu!!!