PDA

Pokaži Full Verziju : ------------Kartica DX7 i DX11--------


Alix
11.10.2006, 18:00
Pozdrav svima kolegama muzičarima i da vas upitam dali ko zna jeli Kartica za DX11 ista ko i od DX7 i dali se može ugraditi Floppy pošto mi je baterija crkla pa sam je zamjenio a boje se izbrisale...klaviatura je dugmetarska pa mi midi ne radi pošto su dugmadi preko midija povezani na matičnu ploču...Dakle jedino mi preostane ili da Floppy ugradim ili da nabavim karticu...Molim pomozite ako ikako možete...

martinez
26.10.2006, 20:07
kartica od dx11 i dx7-2d su iste samo što nisu boje u istom formatu moraju na njoj biti boje od dx7-2 ako je jedinica onda nisu iste

salenis
26.10.2006, 20:12
Hmm... za kartice ne znam ali floppy ne mozes ugraditi trebalo bi onda i ubaciti novi OS tj program koji bi omogucio komunikaciju izmedju DX-a i floppy-a. Sto naravno (kolko ja znam) ne postoji.
Pozdrav

martinez
26.10.2006, 20:18
ja imam dvije dx7-2d i urađene su da boli glava terce itd a imam sve to ina kartici na jednoj moram mjenjati batriju ali to nije problem kad imam sve boje

elvis
26.10.2006, 23:13
KAO STO KOLEGA MARTINEZ KAZE KARTICE SU ISTE,SEM BOJA,,A YAMAHA DX7-2FD IMA FLOPPY NA SEBI,,,,POZDRAV...

Alix
27.10.2006, 09:23
Znači fizički su kartice DX7 i DX11 iste...E sad kakva je voltaža na njima? (napon)?...Jel ja znam da ima dosta primjera (npr obične agp kartice) gdje sve izgleda jednako i sve paše u slot al jedne su 3,5V a druge 1,5V i kad pogrešnu priklopiš (na ploči 1,5V a ti staviš 3,5V)i upališ kompjuter,nikad više neće se pokazati slika na monitoru i moraš da mjenjaš matičnu i grafičnu...Jel meni treba striktno za dx11 jer mi džabe stoji a nema ništa u njemu...Probo sam da napravim par bojica na njemu ali onaj Hard Lead nije isti ko onaj od Seika,Brass je nekakav muljav,itd...Zato ako paše kartica od DX7 na DX11 ili ako se može formatirati u DX11 format nije problem kupujem odmah...Ili još bolje ako ko ima original od DX11...Eto puno vam hvala svima što ste se odazvali na ovaj moj post...Pozdrav!

Nedzad
27.10.2006, 12:48
Zdravo kolege.
Kartica od DX7II mogu sa sigurnoscu da kazem da potpuno odgovara za DX11 jer sam je koristio na DX11. Pokusao sam da uploadujem boje sa kartice ali nesto neide kako treba pa cu poslati na e-Mail Mikiju,Adrijanu i Vaxteru pa ko od njih dobije vremena neka ubaci u download centar.Tu ima 8 banki po 32 performansi i 32 boje koje staju sve na kartici.Za prebacivanje boja sa PC-a u DX11 i obratno koristio sam program SOUNDDIVER.
Pozdrav
Nedzad

Korgminator
27.10.2006, 20:53
Nedzade, tvoj Paketic sam postavio u download centar

Hvala