PDA

Pokaži Full Verziju : FS Esprimo-isplati li se?


Milan$
03.12.2009, 14:46
Pozz za sve na forumu....E druggari ovog puta cu,za promenu,upitati nesto oko lap topova,umesto klavijatura..Naime nasao sam lap top po dosta povoljnoj ceni,ali ga ljudi ne hvale mnogo pa rekoh da pitam i vas za misljenje...Model je Fujitsu Siemens Esprimo V5535,Intelov procesor,Celeron na 2,2 GHz,1 GB Ram memorije,Hard disk od 160 GB,15 inca ekran sa grafickom SIS mirage,cija je memorija od 64-256 mb deljene sistemske memorije,i baterijom 4cell...Cena za lap top je 150e...Sta mislite isplati li se ovaj lap top za te pare?Mene pre svega zanima da li se on kvari mnogo?Performanse mi manje vise odgovaraju s obzirom na njegovu konfiguraciju...Igrice slabo igram,samo par njih(recimo Frozen Throne,koji sam probao i lepo radi na lap top-u),od ostalog tu ce se najvise koristiti programi za muziku...Pa kazite mi sta mislite da li ga uzeti ili ne?Hvala i pozdrav za sve...

Sejox
03.12.2009, 15:03
Cisto za informaciju:

U sekciju "Savjeti za kupovinu" idu samo pitanja vezana za kupovinu
klavijatura.
Sva ostala pitanja vezana za savjete oko kupovine, idu u one sekcije kojima doticna stvar i pripada.

Tema je prebacena.

Pozdrav,

gogspa80
03.12.2009, 16:19
pa ako je ispravan, isplati se koliko ja znam... gdje nadjete za tako male pare laptope??

Milan$
03.12.2009, 16:49
Potpuno je ispravan,jos mesec dana u garanciji,sve funkcionise super...

skoricnik
03.12.2009, 16:59
Uzimaj, FS su kvalitetni laptopovi, imam pozitivna iskustva sa njima :)

Ace
04.12.2009, 00:36
Ima jedan moj rodjak Fujitsu Simens laptop vec 2-3 godina i koliko znam dosad se nije kvario! Ovo 1gb RAM meni je malo pogotovo i ako je na 667Mhz ja ne bi bio zadovoljan al to je moje misljenje ti kazes da si zadovoljan od karakteristike, onda je OK i cena je odlicna. Inace ja posto volim igrati igre sa jacu grafiku zato hocu bar 2gb RAM al za frozen throne i 1gb je suvise! Ja ti preporucujem - Kupuj!

Milan$
04.12.2009, 17:54
Hvala drugari na savetima,videcu ako jos uvek nije prodat,uzmam...Pozzz

skoricnik
04.12.2009, 19:00
@AceKorg

Ispravka, ne znam gde si procitao da laptop radi na 667MHz i pritom da ima 1GB rama (malo je ne srazmerno :D). Laptop radi na 2.2GHz :)

Pozdrav

Ace
04.12.2009, 22:22
Kolega Milan je tako rekao da ima 1gb RAM a ja samo kazem da mi se to nedopada i jos gore ako je taj 1gb na 667mhz! 667mhz je frekvencija na RAM memorije a ne na procesor! Znam, procitao sam da je procesor na 2.2 Ghz al ovo je drugo!
Ja na desktop kompjuter imam 2gb RAM na 800mhz, pre par meseca sam imao 1gb na 667mhz i nisam bio zadovoljan sa nju! Sad mi je jako bolji kompjuter.

skoricnik
05.12.2009, 17:59
Izvinjavam se druze, i ja sam malo preletio tvoj post...U pravu si, ima razlike izmedju 667MHz i 800MHz, osetio sam na svojoj masini.

Pozdrav!

Ace
05.12.2009, 23:47
Hehe :D Nema frke! Oprosteno!!!! I meni cesto mrzi da i 2 recenice procitam pa samo proletim nabrzinu kroz posta :)>-

Samo jos da kazem nesto u vezi RAM memorije. Dosad sam smenio mnogo RAMa (pre neki dan sam konacno prodao zadnji) i imam jake pribeleske o proizvodjacama. Sad jedino postujem Kingston, A-data i Apacer i Geil do negde. Ostale mi se uopce ne svidjaju kako rade. Sad imam kingston i mirna glava!