PDA

Pokaži Full Verziju : AKG 520 i pa 800


Dule007
23.11.2009, 02:45
jucer sam radio preko pa 800 na dynachord 1000 i koristio efekte sa dynachorda..desavalo mi se da kada iskljucim efekte na procesoru na pa 800 i dalje mi se cuje delay stereo i reverb hall(sto mi posebno nije odgovaralo, jer room efekat mi je bolje zvucao ali kada ga i promenim nakon negog vremena mi se hall vrati nazad, pokusao sam da save u globalu ali ne ide)...kakva su vasa iskustva,,,, sta treba da uradim da bih imao da iskljucim efekte sa pa 800 i koristim samo sa dynachorda, a da jos uvek mogu da imam harmoniju a da mi se ne vracaju efekti....pozdrav svima

skoricnik
23.11.2009, 11:08
Proveris prvo da li ti je dugme EFFECT iskljuceno, dugme pored Harmony. Takodje, u globalu u Voice Processor Setup (ili Preset, nisam siguran, proveri na oba) na zadnjoj stranici imaju opcije sa efektima. Tu skines potenciometre tipa LEAD TO DELAY, HARMONY TO DELAY, itd...Ali posto TC Helicon u PA800 memorise za svaki preset posebno efekat, mislim da se to ipak nalazi u Voice Processor Preset.

Pozdrav

Dule007
24.11.2009, 01:07
Hvala Ti Nikola sinoc sam sredio..da , u stvari mora svaki preset da se promeni...