PDA

Pokaži Full Verziju : sta mislite o E-50??


nemanja 1982
18.11.2009, 20:21
Kolege hteo bih da kupim roland E-50,pa mi vi recite sad kakav je,jel ima semplove,hard,jel bolji od pa-50/60,itd..itd..kakve ritmove ima i boje...koja mu je cena...??hvala unapred na savetima.........pozzzzzzzzz


Ova tema ide u sekciju "Savjeti za kupovinu" a ne u "Aranzeri-Roland"

Vule
18.11.2009, 20:33
Imas dosta pisanog materijala vec o ovim modelima,nadam se da si sve vec pregledao? Na Forumu ima nekoliko vrednih Kolega koji sviraju te klavijature i pisali su o njima.

mimiki
19.11.2009, 02:37
E50 nema hard disk i nema sampler,ali ima jako mnogo mogucnosti za sredjivanje ritmova itd i koristi pcma karticu koja je ti je super,kupis odmah 2 kartice 2 citaca i miran si zauvek,kartica od 4gb ti je 900din ,ali ti ne treba ni cetvrtina od te memorije,ja imam od 512mb i to nema sanse da popunim celu memoriju,inace klavijatura ima 16mb svoje memorije...klavijatura sve u svemu ima jako puno opcija i raznih zajebancija...touch screen...reci sta te konkretno jos zanima?

nemanja 1982
19.11.2009, 21:48
e druze konkretno me interesuje,kakav je za narodnu muziku,kakve ritmove ima i boje,jel moze s njim da se radi,ja imam is50b,verujem da je E-50,extra masina.za koliko para mogu da ga nadjem..E a sta mislite o GW-8..jel ima on semplove,bitne su mi semplovane harmonike.??jel mogu da smestim na tu karticu fajlove-mislim na e-50.
.
Dodato:

e druze konkretno me interesuje,kakav je za narodnu muziku,kakve ritmove ima i boje,jel moze s njim da se radi,ja imam is50b,verujem da je E-50,extra masina.za koliko para mogu da ga nadjem..E a sta mislite o GW-8..jel ima on semplove,bitne su mi semplovane harmonike.??jel mogu da smestim na tu karticu fajlove-mislim na e-50.


Nemojte citirati bez potrebe,a pogotovo ne post odmah iznad vaseg.

Marco7
19.11.2009, 21:55
Nemanja bez nepotrebnog citiranja!

mimiki
19.11.2009, 22:03
polovan ti je oko 600eura nov 900eura,ritmovi i boje naravno da mogu da se prilagode za nasu muziku kao i svaka klavijatura,u ovom rangu cena nemas klavijature sa samplerom,ni GW8 nema sampler kao i vecina Rolanda ali ima nesto bolje boje u odnosu na E50 i nesto je jeftiniji ali kao aranzer meni je ipak bolji E50 jer je puno prakticniji za sredjivanje i pakovanje...mozes na karticu da stavis koliko zelis fajlova....jedan midi zauzima mislim oko 70kb sto je smesno u odnosu na to koliku karticu mozes da stavis u E50,tako da za memoriju ne moras da brines...