PDA

Pokaži Full Verziju : Fantom g kao zvucna karta problem


ludilo
16.11.2009, 22:48
E ovako koristim fantom g kao eksternu zvucnu,i sad hteo sam da snimam sa mixete,povezao instrumente i poslao signal u line in od fantoma namestio u mix in na mono l,i sve radi odlicno sem sto ne samo da salje signal od miksete na pc nego i signal od onoga sto ja sviram na fantomu koji je dva puta jaci od svega ostalog i nikako ne mogu da ga smanjim,koliko god ga ja smanjim volume on ostaje isti,mene zanima jel postoji neki nacin da ne salje signal od onoga sto sviram na fantomu na pc,nego samo sa line in-a ,jer je fantom povezan na mixetu pa mi to nije potrebno? hvala unapred

Vule
17.11.2009, 00:04
Pritisni SHIFT i MIX IN u isto vreme...otvorice ti se prozor gde imas da odredis input...stavi LINE IN ili MIC u zavisnosti sta ti treba i radice


Sretno

ludilo
17.11.2009, 01:13
stavio sam ja na line in,to nije problem,nego hocu da snimim ceo orkestar i svi su prikaceni na miksetu kao i ja sa fantomom,izlaz iz miksete ide u line in od fantoma,e sad kad snima na kompu on snimi sve sa line in-a znaci i ono sto ja sviram,ali pored toga snima i ono sto sviram na fantomu duplo jace od svega drugog,znaci snima me 2 puta,ja ga mogu smanjiti do kraja on ce ga opet snimiti istom jacinom,e ja trazim nacin da snimi samo ono sa line ina-a nista vise

Vule
17.11.2009, 01:29
Da sviras Fantoma i da ga koristis kao audio kartu ali svirka iz njega da izlazi prvo u miksetu pa nazad kroz fantoma u Komp zajedno sa celom ekipom?

Jesam li dobro shvatio?