PDA

Pokaži Full Verziju : Windows 7 problem


zeljko
04.11.2009, 16:44
Halo drugovi imam opet jedan mali problem kod pokretanja igre Call of duty 4 ali samo kad hocu da igram u internet modusu.Dok sam imao XP nije bilo nikakvih problema sve je radilo,e sad vi meni recite posto sam pronasao problem sad radi i na Windows 7 ali samo kad ukljucim mikrofon,dakle bez mikrofona nista iskoci samo jedna maska i nesto pise da nije kompatibil.
Probao sam skinuti novi trajber za audio kartu i opet isto.
Do cega bih moglo da bude ako neko zna bio bih zahvalan.Pozdrav

grandia
04.11.2009, 20:03
zeljko nemoj da zajebavas! ti igras cod4?? e druze nisi sam ... eve i mene vec 2 godine gadjam klince po internetu :lol:

inace ja sam "master G4S AUT" ... a ti??

e sad da pokusamo da resimo problem ... jel ti je ALESIS celo vreme ustekan u kompu? siguran sam da je, znaci kad igras COD4 vadi USB-KABL s kojem si povezao ALESISA ... ako i to ne pomaze, igraj bez mikro :lol:

momentalno ne igram cod4 jel mi otisla graficna, pa nema smisla da igram sa integrisanim chipom al za nedelju, dve, sam opet online. pa da napravimo neki balkan-team? :p

jos jednom, probaj da izstekas usbkabl iz kompe ...
pozdrav

zeljko
04.11.2009, 20:48
Grandija brate pa nisam znao da i ti ratujes hehehe.Pa ja igram u jednom Clanu ako hoces kod nas nema problema.Poslacu ti adresu Clana na PP.
Ma nema veze usb od alesisa i nije taj mikrofon nego moram ukljuciti na kompijuteru u steker bilo sta da bih islo i to je samo sad problem od kad imam ovaj Windows 7.
Inace moje nik je u igri =CYA= Zeljko i nije tesko za zapamtit mislim hehehe.Pozz

grandia
04.11.2009, 21:09
:lol:

e brate mozda ce da se nadjemo na neki gameserver ... na tebe nebi ni u igri pucao al za ostale tamo na serveru ne mogu da obecam ... uf ... tesko njima =)) salim se malo

moram prvo da si kupim neku graficnu posto moja crkla :( naso sam neke ati radeon za 60 evra ... za svaki slucaj bolja od moje nvidia 8500gt ...

probaj da igras sa mikrofonom koji je ustekan u alesis a ne u front micro ...
mozda nisi instalirao sve drajvere od motherboarda. jel si pokusao one stekere od pozadi? imas li ikakav zvuk iz kompe?

al sam ti sad pomagao, sacuvaj boze :lol:

zeljko
04.11.2009, 21:15
Svaka pomoc je dobra.Problem mi je i to da vise nemam ni trajbere za alesis,vec sam pisao o tome negdje.
Valjda je jos nov ovaj sistem pa radi toga nema svih trajbera.Instalirao sam i novi trajber od audio karte i od graficke sve i opet isto.Ma nema veze ako ne nadjem problem ustekacu neki ekser umesto mikrofona i opleti mada ni mikrofon ne smeta,svakako kad igram preko Team Speaka mi je potreban nego me je samo zanimalo sta bih moglo da bude.
Samo ti navrati na Xvire me mozes naci i ukljucit se na serveer gdje igram i pucaj.
Pozdrav