PDA

Pokaži Full Verziju : Pomoć oko yamahe SY 35


cili
03.11.2009, 01:36
Pozdrav raja dali neko zna kakva je ovo klavijatura yamaha sy 35 .Ja inače sviram narodnjake i treba mi najviše da nanjoj držim harmoniju.A ponekad da nešto i odsviram solo.
Hvala na pomoći

RadeKOKI
03.11.2009, 14:04
Pozdrav, imao sam prilike da cackam SY22, iste su u sustini neke sitne razlike ih dele boje i kutija su iste apsolutno, nije losa masinica ali ako bas trazis nesto za "linije" tj. pomocni sint bolja solucija po meni je U20 (koji je sacuvan al je redak model u dobrom stanju) ili pak JV35 Roland (moj favorit) da nadjes, s`tim sto mozes da ga prosiris ima mogucnost prosirenja boja preko expansion slota, interne boje su mnogo jace nego na SY, pocev od klavira, stringsa, duvaca, hor....totalno je sve bolje na Rolandu. A one su ti negde sa cenom tu vrte se od 100-150e plafon, mada vremenom ces lakse prodati Roland nego tu Yamahicu uostalom kako ti volja izbor je na tebi. Predpostavljam da imas neki KORG pa ti dajem na predlog ova dva Rolanda, mada nije na odmet da pogledas i neki KORG X5D veoma interesantna masinica u tom cenovnom rangu sa lepsim mogucnostima sa celih 5kg ;)

Pozzz

cili
03.11.2009, 16:56
Hvala drug na odgovoru.