PDA

Pokaži Full Verziju : Isplati li se zamjena-Yamaha PSR s500 za Triton LE


HUZO
30.10.2009, 20:39
posto se ne bavim profesionalno glazbom,nego sviram doma sebi za dusu dali je dobra ta klavijatura,imam trenutno yamahu psr s500 pa bih je zamjenio za tritona le i molim da mi vi iskusniji kazete dali mi se isplati to mjenjati?znam da triton nema ritmove,ali ima sampler jel tako,i ima terce koje mi trebaju...dali je to opcenito dobra klavijatura?


Ovoj temi je mjesto u sekciji "Savjeti za kupovinu" a ne u podforumu "Solo(Workstation) Korg".
Obratiti malo paznju,gdje se tema postavlja.

mimiki
30.10.2009, 20:41
to je super solo klavijatura za te pare koliko kosta najbolja ima sampler,terce...nema ritmove kao sto si i rekao,znaci ako ti ne treba aranzer onda menjaj sta da ti kazem...

HUZO
30.10.2009, 20:45
hvala na brzom odgovoru! nego recimo kad bi kupio u neko dogledno vrijeme jos jednu neku yamahu da mi bude za ritmove,kako to spojit onda sve?jel moram imat mixer da bi obje svirale ili se moze preko midija nekako spojit?

te jos nesto,vidim da triton cita smart media kartice i da ima 64mb,pa sta nema vise od 64 mb ili ne podrzava klava vise?

mimiki
30.10.2009, 20:57
pa moze s midi kablom da se poveze,samo treba znati podesiti kanale,ali ako se ne varam ti bi morao da doplatis jedno 200e za LE ?jer mislim da ne mozes dobiti glava za glavu?

HUZO
30.10.2009, 21:11
e ali mi covjek nudi glavu za glavu!vidjet cu sutra s njim!hvala na info!