PDA

Pokaži Full Verziju : Problem - Racunar ne ocitava CD


tury
28.10.2009, 17:54
Imam cd koji je snimljen na korg triton studio. znaci na njemu su semplovi KSC, PCG.
Problem je taj sto comp nece ocitat taj cd i nemogu si prebacit te semplove na TR.
Kako rjesit taj problem?
Hvala

vingula
28.10.2009, 19:11
Negdje sam čitao da je osim alkohola..."pasta za zube" dobra za čiščenje CD-a,možda bi mogla i ona nekako popunit slomljeni dio CD-a,naravno ako uspiješ dobit točan prijelaz boja na podlozi CD-a...što još nikome nije uspjelo :D

EDIT: Btw mislim da si fulao temu!!!

Marco7
28.10.2009, 19:14
I probaj Cd Extract ;)

tury
28.10.2009, 19:23
Negdje sam čitao da je osim alkohola..."pasta za zube" dobra za čiščenje CD-a,možda bi mogla i ona nekako popunit slomljeni dio CD-a,naravno ako uspiješ dobit točan prijelaz boja na podlozi CD-a...što još nikome nije uspjelo :D

EDIT: Btw mislim da si fulao temu!!!

Gledaj trazio sam pomoc. Ako te bas zanima Cd je snimljen par minuta priej nego sam postavio ovu temu tako da mi nece trebat pasta za zube

Marko_kraljevic
28.10.2009, 19:44
triton studio to snima na cd izgleda u nekom image formatu( iso ili slicno) tako da se ne moze klasicno ubaciti u PC i ocitati,bez nekog od programa kao Chicken Systems translator,extreme sample converter ili cak moguce da moze i u awave studio jer i on ima opciju za te iso akai format cd-a...imao sam i ja slican problem pre jedno 2 godine ali se ne secam tacno sa kojim od programa sam uspeo otvoriti cd narezan u triton studiju,na PC-u..pokusaj s nekim od programa koje sam naveo,mozda resis problem

Marco7
28.10.2009, 19:46
Opet ponavljam CD Extract resava stvar!!!

daree
28.10.2009, 22:42
Stavi taj cd nazad u triton studio i idi na Disk i naci ces funkciju:convert to ISO 9660.Pritisni ok, ili sta vec se nudi,ne sjecam se,nek on odradi sto treba i moci ce ti komp prepoznati taj cd i podatke na njemu
pozz

vingula
29.10.2009, 02:18
@TURY

Greška je i moja i tvoja...e sad kako?
Ja sam krivo pročitao,umjesto SNIMLJEN...kako sam radio još nešto sa strane, nabrzinu sam pročitao SLOMLJEN,tako da nevidim razlog čemu se ljutiš.
A inače ova moja modrust o "PASTI ZA ZUBE" je točna,i mnogo puta je primjenjena...kod mene,pošto nepazim puno na CD-e!

A opet dat ču ti karton iz 2 razloga,prvo...temu si postavio pod Korg/Workstation,pa zahvaljujuč kolegama oni su to premjestili gdje treba,a kao drugo, je tvoj bezobrazluk.

tury
05.11.2009, 11:33
kao prvo mislim da je tema prvi put postavljena na pravo mjesto jer se bas radi o KORG TRITON STUDIU. On je razlog zasto racunalo ne ocitava cd. racunalo nema veze sa tim.
Kao drugo molim da citirate moje vulgarne rjeci zbog kojih sam dobio opomenu ako ih uopce i ima.
Hvala

Marco7
05.11.2009, 11:36
Nemoj da komentarises rad moderatora!Tema ide u problem sa racunarom jer racunar nece da ocitava taj cd a ne Triton studio i lepo sam ti napisao uzmi Cd extract i otovorices disk i sve je jasno!Znaci bez komentarisanja o radu moderatora,receno ti je kako ces resiti problem pa prema tome tema ide u LOCK!!!