PDA

Pokaži Full Verziju : Semplovi Rom boja TR-a ili LE-a?


Milan$
19.10.2009, 20:31
Pozz svima...Zanima me mogu li se igde naci semplovi(ili sta vec),ROM(fabrickih) boja TR-a ili LE-a?Potrebni su mi za vSempler!!!Naime,hteo bih jedan kompletan TR-ov set da ubacim u vSempler sa svim bojama kako je to na samom TR-u,ali to ne mogu,jer je tu dosta kombinovano ROM boja sa semplovima...Semplove sam nasao sve,ali mi fale te ROM boje,pa me zanima ima li to uopste negde na nasem forumu ili uopste na net-u?Hvala unapred i pozdrav za sve

vingula
19.10.2009, 21:44
ROM boje nemožeš nikako izvadit,to je sve u čipu i to nikako nemožeš iskopirat...možeš svaku boju semplirat ali to traje jako dugo.A RAM je več nešto drugo...u njega se učitavaju semplovi.

Milan$
19.10.2009, 22:16
Znam druze,ali sam mislio da li znate da nije neko to mozda semplovao,pa postavio negde na netu?

Marco7
19.10.2009, 22:41
Imas po netu da nadjes da skines sve banke semplovane sa Tritona studija i Extrema.samo malo potrazi ;)

Milan$
20.10.2009, 01:05
Ljudi nasao sam semplove internih boja ali se sada nalaze u nekom cudnom formatu(bar meni cudnom)..Svaka boja ima tri fajla...Njihove exktenzije su stw, sth i sti ...Zna li neko kako da ove fajlove konvertujem u neki poznatiji format,tipa sf2 ili slicno?Hvala i pozdrav