PDA

Pokaži Full Verziju : Zvucnici za kucnu upotrebu


kemolegende
18.10.2009, 12:41
Koju zvucnike preporucujete za tritone le 61, za svirku u sobi?


Obratiti paznju,gdje se postavlja tema.Ako se traze zvucnici,onda to ne ide u podforum "Korg",nego u podforum "Zvucnici".
A inace,zvucnici su zvucnici i nema posebno za Korga,Yamaha,Roland....svejedno je.

nikolakg
18.10.2009, 12:52
Da nije malo cudno pitanje?Mozes koristiti koje hoces....zavisi koliko novca je u opticaju i koliko hoces da izdvojis za to.Hoces ih prikaciti na neku miksetu ili sta vec?Probao sam jednom na nekom "Genius"-u i mogu reci da je steta sto na razglasu nemoze tako da radi...
Doduse,mozda nekome i moze...

spasoje88
18.10.2009, 14:07
@ Nikolakg > pa i nije cudno pitanje kolega....I ja imam takav neki problemcic(da ga tako nazovem), crkli mi ulazi na zvucnoj kartici pa ne mogu vezbati sa zvukom preko kompa pa na zvucnike nego moram staviti sluske pa udri! :) pozz

Playboy_90
18.10.2009, 14:44
Kakve gluposti,sta sve necu da cujem,samo kolko da pitate nesto.. Treba da se sedne i da se vezba,nije bitna ni klavijatura kakva je ni zvucnici kakvi su.... Pitajte za pomoc u vezi neke pesme ili kola........!!! Pa da razmenjujemo takva misljenja na forumu, a ne da punimo forum svakojakim glupostima....

Sejox
18.10.2009, 15:40
@Playboy_90

Samo lagano i opusteno pisite.
Nemojte nikada "nervozni" odgovarati na postove drugih clanova,ma kakvi
oni bili.
Ovo "nervozni" je pod navodnicima,jer tako djeluje sa strane,kada se cita.
Dakle,opusteno....

Sejox
18.10.2009, 15:50
A evo na ovoj temi se vec raspravljalo i komentarisalo o tome.
Ima korisnih savjeta.

Link:

http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=6898

Playboy_90
18.10.2009, 17:01
Sta da radim,kad mi ovakve teme bodu oci.. Moram da planem.....:)