PDA

Pokaži Full Verziju : Laptop kao monitor za text?


nostalgicar
15.10.2009, 19:36
Cao,
da li bi mi neko mogao objasnit kako mogu laptop da koristim kao monitor za citanje textova,iz Tyrosa 2.
Pozdrav

vingula
15.10.2009, 20:29
Možda možeš ako puštaš karaoke tj. midi fajlove sa tekstom,pa ako na Tyros 2 imaš VIDEO OUT,možeš uzet mali LCD televizor i povezati sa Tyrosom, sa CHICH (činć) ulazom.
Mislim da dosad nema takvo što.
Al opet gledajuč...zašto spajat klav. sa laptopom radi tekstova...kad tekstove možeš čitat i ubacivat direktno sa laptopa :D :D :D

EmirTotic
15.10.2009, 20:58
Ovako nesto? ;)

nostalgicar
16.10.2009, 09:34
Da Emire,mislim da si me razumio.
Al vidim ti imas na slici vec monitor za lyric-funkciju.
E ja bih da izbjegnem kupovinu tog monitora,pa bih iskoristio laptop.
U knjizi pise da postoji ta mogucnost povezivanja pc-tyros za lyric funkciju.
Ja na zalost ne znam sta trebam na laptopu uradit da bih ga koristio u te svrhe.
Kupio sam i taj kabal za povezivanje
Poz

EmirTotic
16.10.2009, 12:27
Pa procitaj u knjizi za Tyros ima 100% kako treba... Mozes i na netu da pogledas ima sigurno nesto o tome. Ja stvarno ne znam kako bi to moglo. Sto se mene tice ja koristim lap-top za reci ali bez ikakvog povezivanja, stavim ga na sto pored klavijature i u jednom folderu su mi tekstovi rasporedjeni po redu otkucani u Microsoft Word-u... :)

jmikulc5
17.12.2009, 02:00
Ja radim tako da svaki tekst prebacim u pdf, sa adobe acrobatom napravim pjesmaricu koju složim po abecedi i onda ju otvaram sa Foxit rederom. Klikneš na slovo i odmah ti izbaci pjesmu sa početnim slovom texta.

nesaband
17.12.2009, 02:10
@nosalgicar. verovatno ti treba drajverod klavijature da ubacis u lap top i da ga povezes kablom pa ces preko nekog programa vec dobiti sliku na lap topa sa klavijature.nadam se da sam ti pomogao

Marco7
17.12.2009, 03:07
Ja ne znam sta ce vam lap topovi i cuda za tekstove kad Tyros ima opciju Song Book-a i mozete ubacivati tekstove direktno u klaviajturu i citati tekst na displeju?

pa1x pro elite
18.12.2009, 21:35
najjednostavnije.je da nađeš tekstove pjesama i onda new tekstni dokument. spremis. ubacis tekstove u jednu mapu i onda samo prstom stisnes na ikonu i otvori ti se tekst. a mozes i akorde ubacit. http://img97.imageshack.us/img97/6030/newpicture3.png (http://img97.imageshack.us/i/newpicture3.png/)