PDA

Pokaži Full Verziju : GOLDENCUP harmonike


SerCole
14.10.2009, 17:40
Da li neko zna nesto o ovim harmonikama ili se sretao sa njima (svirao),ovako naizgled nisu lose,eh sad kakvog kvaliteta zvuk iz nje izlazi???

shtimerserviser
14.10.2009, 19:26
Konkretno sa ovu marku nisam imao kontakt. U Skopje sam vidjao ovakve kineske harmonike,solidne spolja na izgled i bez nikakav natpis, troglasne i cetvoroglasne.Kabinske modele nije bilo.Mogu ti rec da su ko W.M. u taj kvalitet a puno jevtinije,400-600eura.Gledajici da meh za ovaj rang koshta 200eura, to je harmonika badava, a bar je nova a ne neka polovna W.M. Pozz

jeftabgd
14.10.2009, 23:44
Ljudi moji ja sam tek pre par dana cuo za te kineske harmonike i to mi je rekao jedan Kirin kolega,majstor i kako stvari stoje,nejebali smo.Preplavice nas za par godina samo da jos malo poskidaju cake i naprave masine.

champion
15.10.2009, 00:03
Ne znam sta ce biti za par godina, ali na internetu sam nasao par informacija na osnovu kojih se moze zakljuciti da je to najvece smece! To potvdjuje i ovaj video na youtube : http://www.youtube.com/watch?v=JbieIBCNFrI
Italijani imaju 100 i kusur godina iskustva na tom polju i mislim da im kinezi nikada nece konkurisati po pitanju kvaliteta.

SerCole
15.10.2009, 11:34
A normalna je stvar da nemogu biti ko italijani,vidio sam na netu u jednoj muz.prodavnici u Brckom cijene su im oko 2000 KM (1000 E) a znajuci kineski kvalitet "nije skupo a dobro" vjerovatno je neki otpad.Mada bih volio probat jednu ovu "zlatnu" da vidim na sta lici.

MileGuerrini
17.10.2009, 14:00
Pozdrav ljudi! Evo da se ukljucim u ovu temu! Ja sam se susreo sa Golden cup i sa i stom takvom harmonikom samo sto se zove SoundStation! Naravno proizvedeno u Kini!
Moje OSOBNO misljenje je da je bolje kupiti ispravnu i polovnu Melodiju, Deliciju ili tako nesta za malo vise novasa nego sto ove kostaju!
Kao sto je kolega champion poslao link da vidimo, lose su, neprecizne i jako neuredne tonski! Sklopite su da izvana izgledaju uredno a unutra katastrofa!
Moj dobar orijatelj i majstor koji nam servisira harmonike (ne bih ga htio imenovati) vec preko 30 god., je rekao da su te harmonike kao da ih je netko SJEKIROM stimovao!
Toliko grubo i neuredno napravito! Tako da navedeni video od kolege championa sve govori!
Ljudi, kao i sve ostalo u Kineskim ducanima -jeftino a kvaliteta jos manja nego cijena!
Pozz!;)