PDA

Pokaži Full Verziju : Demo Uploads...


BasariStudios
23.09.2006, 05:21
Vaxter, Yu-Midi il neko od ostalih ko zna, mozete li mi objasniti u detalje kako da postavim neke snimke na UPLOAD. Dosta samo serem po forumu, nek ljudi cuju nesto, ajd kasnije stavicu i koji set boja i ritmova.

Pozdrav

elvir
23.09.2006, 15:18
POZDRAV NEDIME.


SUPERCLAN SEKCIJE SU TRENUTNO ZATVORENE ALI SAD SVI UPLOADUJU DEMO SNIMKE U KATEGORIJU MP3 MUZIKA PA STO NEBI I TI

1.-UĐEŠ U DOWNLOAD UPLOAD CENTAR .

2.-ULOGUJES SE GORE LIJEVO (AKO NISI REGISTROVAN NA DOWN-UP CENTRU REGISTRUJ SE)

3.-KAD SE ULOGUJES POJAVE TI SE GORE RAZNE KATEGORIJE TI IDES NA KATEGORIJU UPLOAD-DOWNLOAD-CENTAR I ONDA NA MP3 MUZIKA.

4.-OTVORI SE NOVA STRANICA I POJAVI SE BUTON(DUGME) NA KOJEM PISE UPLOAD KLIKNES NA NJEGA

5.-OTVORI TI SE NOVA STRANICA NA KOJOJ IMA DUGME BROWSE, KLIKNES NA NJEGA I OTVORI TI SE NOVA TABELA U KOJOJ MOZES IZABRATI FAJL KOJI HOCES DA UPLOADUJES ,ALI PAZI DA TI FAJL NIJE VEĆI OD 6,5 MB I DA JE ILI U ZIPU UPAKOVAN A MOZES GA I KAO NORMALNI MP3 FAJL POSTAVITI.

VELIKI POZDRAV SVIM CLANOVIMA ELVIR

Korgminator
23.09.2006, 16:41
Demo snimke ces morati mozda da zapakujes u ZIP zbog njihove velicine (upload je ogranicen, al ne znam na koliko MBs)...Za svaki slucaj da ti odma kazem jer dosta me clanova zna pitati "zasto mi ne radi upload"...upload radi ali je ogranicen na odredjenu velicinu...

BasariStudios
23.09.2006, 17:31
Ne znam, uradio sam to, postavio sam 2 files na MP3 muzika i kaze uspesno UPLOAD, al onda ne nadjem te files nigde, ako neko pokusa da ih nadje files se zovu BASARISTUDIOS01 i BASARISTUDIOS02.

Pozdrav

elvir
23.09.2006, 23:44
POZDRAV NEDIME EVO TVOJIH FAJLOVA NA UP-DOWN CENTRU

ZABORAVI NAPOMENUTI DA TI FAJLOVI KOJI SE UPLOADUJU PRVO IH MIODRAG (YU-MIDI) PREGLEDA PA ONDA TEK PUSTI U DOVNLOAD I TO TRAJE NEKAD DAN DVA

PUNO POZDRAVA ELVIR

elvir
23.09.2006, 23:56
ODLICNI DEMO SNIMCI HOCE LI BITI MALO I RUMBE ILI NESTO IZ JV-A MALO ZIVLJE

BasariStudios
24.09.2006, 04:28
Ma bice i to, ovo se onako samo malo zajebavao, ne sviram ja samo taj style muzike.

Pozdrav