PDA

Pokaži Full Verziju : Izgled registara u guerrini harmonike


maricm
02.10.2009, 11:54
Pozdrav.
Dali moze neko da postavi slike registara od guerrini harmonike al da se jasno vide one tockice i ime registra?

okrad
02.10.2009, 12:59
pozdrav evo koliko sam uspio da se vidi slika

shtimerserviser
02.10.2009, 15:01
maricm ! Nisi naglasio koji model. Okrad ti je dao sliku automata sa 13 registra.Ako te interesuju samo radi kombinacije radi sajzera, reci, kazacemoti. Vec smo ranije pricali mislim o tome. Pozdrav

maricm
02.10.2009, 18:32
hvala na slici.
ma ovo je ok to je to sto mi treba.
mozda da je malo cisca ne vidi se dobro.

nije bitno koji je model neho samo da vidim jer mi treba za klavijaturu.
pozdrav

Sejox
02.10.2009, 23:59
Na ovoj temi se pisalo vezano za raspored i nazive registara:

http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=823&highlight=registri+harmonike

Ako ti moze moze biti od pomoci Mladene....

Pozdrav,

MileGuerrini
03.10.2009, 10:46
Da li te zanima raspored na original Guerrini i da li president ili superior! (sorry okrad ali ovo na slici nije original president)
Niti jedna cetveroglasna Guerrini nema 13 registara, sve imaju 12 a president modeli imaju 11!

shtimerserviser
03.10.2009, 13:23
Mile ! Coveku nije bitno dali je original ili plagijat, bitne su mu kombinacije.Josh bolje shto ih ima vishe kombinacije.

MileGuerrini
03.10.2009, 21:21
Postovanje majstoru!
Mozda sam krivo shvatio kad je napisao Guerrini harmonike!
Ako su mu bitne samo oznake i nazivi ragistara onda nije bitno koja je harmonika!
Mada sam primjetio, ako se ne varam da cak razlicite harmonike nemaju iste nazive za sve registre!!!
Primjer, na Guerrini -SOPRAN je na Scendalli i Settimio Soprani i na nekim Dallape OBOE, Na Dallape -FLUTE a na Guerrini OBOE, Guerrini SAX a na jednokabinskim Dallape BANDONEON.
Govorimo o original harmonikama!
Bez uvrede nekome!

shtimerserviser
04.10.2009, 14:43
Poshtovane kolege ! Nemoj niko da mi zameri. Molio bih vas da smo koncizni u davanju odgovora-komentara.Ukoliko osoba koja je zadovoljna sa jednim ili dva odgovora,kao shto je reko maricm, NEMA POTREBE DA DALJE PISHEMO i verglamo samo bez potrebe, josh gore / shto ima takve osobe, narocito mladji clanovi / da iako osoba je zadovoljna,dobila odgovor na zadato pitanje, daju svoje komentare i posle nekoliko prodjenih meseci.Pishu, samo da bi neshto pisali. Sve ovo sam reko radi reitinga svakoga clana a i samoga sajta YU-MIDI.com.Pozdrav

Sejox
04.10.2009, 15:56
Covjek koji je postavio temu je kao sto vidjeh zadovoljan odgovorima.
Ne bi bilo pozeljno onda dalje komentarisati.

Temu smo priveli kraju,pa cemo je lagano zatvoriti.