PDA

Pokaži Full Verziju : Sta se desilo sa..............?????


seadi
17.09.2006, 22:39
Nemogu nikako da pronadjem post od gorpeta " kako resiti problem kombinovanih ritmova" a cito sam i zaboravio isprintati danas sam imao malo vremena da pokusam jos jednom uraditi to samostalno ........ali hoces malo sutra.......prosao sam svih osam stranica i ne mogu da pronadjem njegov post.Jeste li ga sklonili? jer zadnji put je bio viewtopic.
Ako moze malo pomoci da pronadjem taj post ili ako je uklonjen ..............zasto? :?:

________________________________
Premeshteno iz KORG u komentare i pitanja

Vaxter

Vaxter
18.09.2006, 17:47
Ja brisao nisam nishta, a ne verujem da je tako neshto ni Miograg izbrisao!


Jedino shto sam nashao je marcov ppost na tvojoj temi...


http://www.yu-midi.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1237&sid=497e79520e93ea3f04a8c2a496fd02a1

Kad bih znao od prilike shta je tamo pisalo, mozda bih i nashao...

seadi
18.09.2006, 23:50
Nema veze prijatelju gorpet mi se javio i dao potrebne informacije ici cu s njegovim upustvima
Hvala jos jednom jer ste dokazali da nikog ne ostavljate na cijedilu i hvala jos jednom i jos jednom............................................ ...........................................i jos jednom............. nije sala ozbiljno mislim jer ste pravi drugovi sve shvatate ozbiljno i svaciji problem postane i Vash

Vaxter
19.09.2006, 02:23
Ma nema na chemu...

Ae, ako ti nije teshko, okachi to objashnjenje na onu temu do koje sam ostavio link...

Neka ima i za druge... :D


Pozz