PDA

Pokaži Full Verziju : Cena Tyros 2 Nova/polovna ?


yamahapassion
01.10.2009, 01:06
Evo kolege nesto se razmisljam u ove sitne sate, pa bi vas molio ako neko zna da mi odgovori (naravno ko je upoznat sa tyros aranzerima). Interesuje me koja je cena tyros 2 aranzera novog (ako uopste novi ima da se kupi), i koja bi realna cena bila polovnog ocuvanog ( pod uslovom da novi nema da se kupi nigde)? Takodje me interesuju glavne prednosti T3 naspram T2 i da li se isplati platiti tu razliku izmedju dvojke i trojke. Hvala puno na odgovorima.

mimiki
01.10.2009, 01:22
ja koliko sam upucen nema novi da se kupi bio sam po ovim beogradskim radnjam i kazu da nema vise i da nece biti

yamahapassion
01.10.2009, 01:29
Evo gledao sam i ja malo veceras, donedavno je bilo u MMC ali sad im pise tamo pored T2 rasprodato, znaci nema vise ni tamo. Moram pogledati ovde po Austriji i Nemackoj da li ima novih. Eto ako mi samo neko moze reci koje su bitnije razlike izmedju T2 i T3, i da li se isplati davati tu razliku u lovi. pozz svima

RadeKOKI
01.10.2009, 01:38
a sam uzeo trojku i uporedio sam je sa dvojkom i ima razlike i to opravdane, da ne ulazim sad u to pisacu samo kratke prednosti. Kvalitet samog sinta je bolji, dirke su malo tvrdje i kvalitetnije za svirku, imas cak 6 efekata po kanali za ritam masinu (svaku traku), boju za solo...+ master efekte, sempler je brzi nego kod dvojke, mogucnost mesanja internih i semplovanih udaraljki, mogucnost da iz midi fajla bez stajanja udjes u ritam ili obratno dok ide ritam pustis fajl...pa postavke iz ritma iste boje, efekte...sve povuce u midi ili obratno, ubacivanje tekstova i citanje neovisno (linkovanje) za syle ili boju (ponasa se kao mali racunar)...ima jos mnogo sitnica.. za zivu svirku je zahvalna jer se brzo radi, nebih da je uporedjujem sa drugim firmama jer ce doci do sukoba misljenja...

hajro
01.10.2009, 02:14
neznam puno o tom tyrosu 2 ili 3 ali sam pronasao u slovenskom oglasu-bolha- tyrosa2 polovnog za 1800 eur e sad mislim da je dobra cijena obzirom da se da malo cjenkati i moze se dobiti za nekih 1650 u kesu ili konacno 1700 eur.

gega
01.10.2009, 06:28
Tyros 2 ovde u A kosta Nov 2450€ Sa 80 GB i 512 Mb Ram
imaju jos par komada na lageru pa se prestaje sa prodajom .
Polovan dobro Ocuvan mozes dobiti sa garancijom od 1,5 godine za 2100€

yamahapassion
01.10.2009, 07:33
Hvala ljudi sad mi je sve mnogo jasnije.