PDA

Pokaži Full Verziju : Roland E50 ili Yamaha PSR 3000


Jaki
30.09.2009, 19:55
Postovani drugari,
ako bi vam neko kao sto je meni ponudio Roland E 50 za 500E ili Yamahu PSR 3000 za 600e sta bi ste radije kupili.
Stvarno je tako-roland je star oko godinu a yamaha malo vise od dvije

makso68
30.09.2009, 20:09
Yamaha PSR 3000 za 600 evra?Jesi li siguran da je ispravna?Realna cjena joj je oko 1000 evra,a dosta je kvalitetnija od Rolanda E 50(jednostavno nisu iz iste klase).Ako je Yamaha ispravna,kupuj,bez dvoumljenja!Pozdrav!

Jaki
30.09.2009, 20:22
Vjerujte da jeste-otrovan covjek sa korgom a ima i para(ima 5 klavijatura) Na ovu Yamahu svirao desetak puta i kaze da nikad nije imao odvratniju klavijaturu.I ja sam sumnjao da nesto nije u redu ali prijatelj je moga starijeg brata tako da nebi trebalo da je nesto sumnjivo i da mi nesto uvali jer to nebi bilo za mene a bogami ni za njega dobro
Djavo ce mu ga znati ali cu da vidim pa cu javiti ako pazarim
poz.Makso68

svrakan
30.09.2009, 20:31
Psr3000 bez razmisljanja.Jako dobra cena.

vita_kg
30.09.2009, 21:49
Definitivno Yamaha... Ja sam kuko pored nje god i po dana, al sad sam i vishe nego zadovoljan, malo je komlikovana za sredjivanje, al imash sve ovde na sajtu lepo objashnjeno, a ima i dosta materijala za nju (sto nije bio slucaj kad sam ja kupio moju)
Javi ako uzmesh..

Marco7
30.09.2009, 22:16
Psr3000 je dobra klavijatura i jaca klasa od E50!Sto se Yamahe,Rolanda i Korga te klase tice ovi su ti u rangu YAMAHA PSR1000-ROLAND E50-KORG PA50!Znaci to ti je ono sto je u rangu i sa cenom i mogucnostima od ta tri proizvodjaca ;)

grandia
30.09.2009, 22:55
jaki druze

uzmi ti e50 a ja cu psr3000 :lol:

salim se buraz, ma da bi ja stvarno uzeo yamahu ... jos za te pare ...

ako se secate onaj s pokvarenim displejom kojeg sam ja ubacio sliku ovde, otisao za vise od 500 evra na ebay, ubise se svabe za njega=P~ ... a ovaj je citav i jos kazes da nije mnogo svirao na njemu ...

ali kao i uvek, najbolje je da ti uzajmis obe klave (jednu po jednu) i svaku testiras po dan, dva ... ako je to drug tvog brata, sigurno ce ti dozvoliti to, i tako sam vidis koja ti se vise svidja ...

pozdrav

Jaki
30.09.2009, 23:49
Taj momak zajedno studira sa mojim bratom i cak mu je davao da je donese kako bi je isprobali ako treba i deset dana,zato i mislim da je ok.
Svidja mi se jer kod nje mogu da se podese razlicite brzine na varijacijama,a i ritam sekcija mi je nesto "agresivnija"od Korga.No to je sve relativno - je li tako.
Brat mi za par dana ide u Bar i vidjecu da mi je dopremi jer nevidim razlog zasto nebih uvazio vase misljenje a i meni je to veoma pristupacno.
Bez obzira sto sam pocetnik mislim da na njoj nemogu izgubiti.
Javicu vam ako je kupim (ovo ako je iz opreznosti zbog mogucih nepredvidjenih situacija).
Srdacan pozdrav svima i hvala na odgovorima

yamahapassion
01.10.2009, 00:08
Kolega, bez razmisljanja uzimaj to... Cena odlicna, a veruj mi, kada ju malo sredis ima da se odusevis sa njom. Yamahe PSR serije imaju tako dobar sistem registracija odradjen da se sa tim mogu praviti cuda... Nece te boleti glava ni za tempo po varijacijama niti za bilo sta drugo. Ritam sekcija: odlicna (pogotovo zbog megavoice boja). Kupis si jedan USB stick za pisljivih 10ak eura i imas mini hard disk cija ugradnja kod nekih klavijatura kosta prilicno... Onda recimo prikljucak za mikrofon na kojeg prikljucis pilot i mozes komotno sobnu zurku odraditi bez ikakvog dodatnog ozvucenja sam(naravno ako znas da pevas :lol: ) Ma mogao bih ti nabrajati do sutra njene vrline ali vdeces i sam ako je kupis, za te pare best buy, nema sanse da pogresis. I naravno ako pazaris imas veliku podrsku nas yamahasa na forumu ako negde zapne. Pozzz

Ace
01.10.2009, 00:15
Ovakve sanse su retke u zivotu. Za 100 evra razlika naravno da cu i ja glasati za psr3000. Pozz kolega Jaki pa pisi nam sta si napravio dali si je kupio !?

b.o.Y.c.h. ČK
01.10.2009, 00:18
Uzmi yamahu! ako je ispravna, ja ti garantiram da kasnije nećeš žaliti!

Jaki
01.10.2009, 00:35
Hocu svakako cu javiti sta sam uradio .Sjutre zovemo tipa da se nadjemo!
Ovo je stvarno najbolji forum!!!!!!!!!!!!!!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!
Dodato:
[quote=Jaki;105184]Hocu svakako cu javiti sta sam uradio .Sjutre zovemo tipa da se nadjemo!
Ovo je stvarno najbolji forum!!!!!!!!!!!!!!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!
Dodato:
[quote=Jaki;105184]Hocu svakako cu javiti sta sam uradio .Sjutre zovemo tipa da se nadjemo!
Ovo je stvarno najbolji forum!!!!!!!!!!!!!!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!