PDA

Pokaži Full Verziju : Korg M3,ili sta drugo?


Atanackovic
30.09.2009, 00:01
Razmisljam dal da uzmem korg m3(sad sam prodao tr)?Ima dosta ljudi koji dele misljenje - neki pricaju da je mozda cak i najbolja klavijatura danas,a drugi pricaju da je tesko ...
Treba mi za pop,rock,funk,soul?

Ace
30.09.2009, 00:08
Mislim da tu nema razmisljanje od dalecni istok sa neke orientalne muzike, evropa i njene tradicionalne tance, amerika sa pop,rock,funk,soul,rap,techno, pa latino pa cak i indijanske, eskimske ili africke muzike, M3 je zakon nema mu konkurencija. Ako imas dovoljno para i hoces sempler onda ne razmisljaj nego kupuj ga neces pogresiti!
Imas tu i karma i radias dogradbu i svasta brate prava stvar sto tebi treba!

hrci
30.09.2009, 00:54
@Atanackovic

Yamaha XS6 a pogotovo za tvoj Styl, najbolji Synth sto sam probo do sada, Semplovi Izlaze Mocno za 10 puta bolje od M3...

To je moj Predlog iz Iskustva, a najbolje ti je da odes u Muzicku Radnji pa da sam isprobas.

Pozdrav!
Hrci

Vule
30.09.2009, 02:04
I naravno sad treba neko da se javi i da negira sve to što ste napisali i kaže da je Roland Fantom G ipak najbolji...:D


Poštovani Kolega,ovakve teme se obično završavaju raspravama i nepotrebnim prepucavanjima a ti svakako moraš isprobati spravu pre nego što je kupiš...moja najtoplija preporuka je da isprobaš sve što možeš u okviru novca koji želiš da izdvojiš za instrument a pretpostavljam da je to tu negde oko 2000 eura...znači M3,Motif ili Fantom G...probaj i sam odluči,tako je najpametnije i najbolje...

P.S. na Forumu imaš dosta pisanog i zvučnog materijala sa tih sprava pa i to prostudiraj...Pozdrav

hrci
30.09.2009, 08:15
Bravo Kolega Rolandinjos, ja zaboravi za Roland G6...

Eto najpametnji predlog od Kolege Rolandinjosa, Isprobaj sve tri masine.

Poz!
Hrci

opusdei
30.09.2009, 10:24
U ovakvim slucajem je najbolja varijanta, rentanje nekoliko klavijatura, kao sto prave kolege po kanadi i americi. Blago njima.
Ja pre no sto sam kupio M3 nisam se skinuo sa interneta i citanje foruma raznoraznih , te gledanje video klipova, specifikacija. Posto u Skopje donesu jednu klavijaturu (ne mislim ovde na divih prodavaca, prevaranti) u prodavnicu pa se ljudi potuku ko ima vise veza da je kupi, ili jos das im kapar pa cekas od mesec do tri.

Vaxter
30.09.2009, 14:00
A pc3x? :)

Atanackovic
30.09.2009, 19:18
Ne bi uzimao kurzweila...Pa problem mi je sto jedni pricaju da ne izlazi dobro na razglasu,a drugi to apsolutno negiraju :/

b.o.Y.c.h. ČK
30.09.2009, 19:41
Kurzweil ne izlazi dobro na razglasu? A koja onda to klavijatura izlazi dobro ako kurz nevalja?! šta sve nebudu izmislili

Ace
30.09.2009, 22:20
Svi ste u pravu. Pa suludo je sporedjivati sve klavijature jer svaki proizvoditel ima svoju klavijaturu koja odgovara na potrebe na kolega atanackovic. Moj glas ostaje na M3 (jer nisam ptica preselnica pa da smenim mislenje) ali i Motif XS je dobar konkurent zato kolega izbor je tvoj pa odluci! Pozdrav!

Atanackovic
02.10.2009, 16:59
Nisam rekao da Kurzweil ne izlazi na razglasu nego M3...Usput,stigo M3 kod mene :)

TomyCroSound
29.10.2009, 13:08
šta je od čeg bolje, ne znam ,nisam svirao tj probao sve...
Al jučer je bio jedan kolega koji svira M3, došao da vidi Fantoma G...
Odlučio je prodati M3 i kupit Fantoma. Šta drugo da kažem.