PDA

Pokaži Full Verziju : Problem-blokirala dirka na Korg-u X5D


RIDICK_XxX
28.09.2009, 10:29
ovako prijatelji!!
sve je normalno bilo i odjedanput mi je blokirala tipka..znaci nije se vratila u normalu nego je ostala kao da je drzis!
ja sam nju vratio,bilo je normalno i onda kad sam ponovo doso do nje ona je iskocila !! zna li ko kako da rijesim taj kvar....radi se o Korgu X5D
hvala unaprijed!!

zeljko
28.09.2009, 10:32
Sta je to narode u zadnje vrijeme samo iskacu tipke heheh,salim se malo. Javice se neko sigurno ko poznaje tu klavijaturu ja sviram na modulu tako da nemam tipke,jedino ako ispadne ova na harmonici.Pozzz

RIDICK_XxX
28.09.2009, 14:04
sta jos nije niko vidio ovaj problem...?

DinO74
28.09.2009, 14:31
Pozdrav kolega! Ne znam koja ti je tipka u pitanju ali bez obzira na to, na zalost morat ces otvoriti sint, odvojiti sve tipke i vidjeti jeli problem u plasticnim zubcima koji se kacaju za lim odn. nosac tipki ili je problem opruge koja je ispod tipki...Javi mi se na PM jer sam reparirao tipke na Korg 01W i na Korg X3 a cini mi se da X3 ima slicne tipke kao X5D. Pozzz

Vule
28.09.2009, 18:59
@ din074

Šta je tu toliko tajanstveno da bi ti se Kolega javljao na PP?!

Ovde svi pomažemo jedni drugima pa ne bi bilo loše da i ostali članovi pročitaju kako se to radi ako već umeš da objasniš?

Hvala

RIDICK_XxX
01.10.2009, 11:45
prijatelji,odlucio sam da je nosim na servis...jer nemam bas prakse sa unutrasnjosti klavijature...
lik ce mi uzet 23 eura da mi to sredi...ja mislim da nije puno
pozZ!

zeljko
01.10.2009, 12:02
Nije samo ja prosle sedmice u subotu na pijaci sam mogao kupiti citavu klavijaturu za te pare bas ta XD5 ali sta ces ako ti vredi onda je ok.Pozzz