PDA

Pokaži Full Verziju : Spunle za Cerwin-vega drivere


descha
23.09.2009, 09:08
Cao ljudi, imam jedan problem. Imam Cerwin-vegA kutije iz 1989,to su one kutije sa 15" velikom hornom i jednim piezom. Sve je to radilo perfektno do pre mesec dana, kada mi je u jednoj crkla horna, Majstor je to premotao i tek onda pocinju problemi,kada se uporedi ,ova motana ne radi ni priblizno kao original,on kaze da to ne moze bolje, medjutim razlika je velika.
Interesuje me da li neko zna gde mogu da se kupe originalne spunle oznaka je CV H 25 diphragms. Da li neko zna ko je generalni uvoznik za Cerwin-vegu posto ih u americi ima i cena im je 23,99dolara ili je mozda jos neko imao takav problem a verovatno jeste.

Pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikolakg
23.09.2009, 21:28
Imas servis u Kg i to veoma dobar.Javi se ako hoces vise podataka.
pozz;)

descha
23.09.2009, 23:35
Pozdrav,prijatelju, interesuje me,kako da dodjem do tog servisa t.j. broj telefona

aleksandar72
24.09.2009, 00:39
Nema ništa od toga kad se špulna mota prijatelju!
Ja ti preporučujem kupi sebi novu i orginal,24$ i nije tako skupo,čak naruči 2 za svaki slučaj.
Ja sam nedavno platio ca.400EUR za 2 JBL špulne :mad:
Samo nešto nisam razumeo:
Kažeš da kutija ima Bas,Horna(prepostavljam misliš na elektro dinamičkog dravjera sa hornom) i Piezo visokotonac.
Jel sam dobro razumeo??

Pozz

nikolakg
24.09.2009, 01:03
Covek ima originalne spulne za ev pa ce mozda imati i za to sto je tebi potrebno .Nisam ni pomislio na motanje....:).
Pozovi i probaj...sta drugo?

descha
24.09.2009, 10:15
Cao prijatelju, u pravu si sto posto,to su one iz 89,ja sam ih kupio nove i ta horna koja po mojim pretpostavkama nije vise od 50w,toliko lepo i slatko radi,stvarno je dobra.
Nasao sam na sajtu SPEAKER REPAIR SERVICE i tamo su 23,99 i to nije problem ali kako doci do njih,slao sam mailove ali niko ne odgovara a ne zna nikog ko bi mogao da mi pomogne a ne znam ni ko je generalni uvoznik za Cerwin vega.

Pozdrav

milanceshow
24.09.2009, 10:59
Ja sam cuo za nekog lika iz Bugarske da radi spulne kakve pozelis....
Jedino da pokusam da nadjem njegov neki telefon ili email,pa da probas....
Mada original je original....

Marco7
24.09.2009, 11:09
Kontaktiraj i Dragana Markovica i Kragujevca jer je verovatno i NikolaKg mislio na njega ;)

descha
24.09.2009, 13:59
Ja sam iz Zajecara i stvarno ne znam tog tipa,ako bi ikako mogo da mi nabavis broj telefona pa da stupim u kontakt sa njime i da mi posaljes na mail,bio bih ti mnogo zahvalan. Pozdrav!!!!!!!!!!

milanceshow
24.09.2009, 15:02
Ako mislis na ovog iz bugarske?!
Ni ja ga neznam licno.......Jedan lik iz Nisa koji nabavlja muzicku opremu i elektronske komponente jer drzi radnju sa tim zezalicama mi je reko da zna lika u Bugarskoj koji izradjuje spulne.
Ja sam se raspitivao za spulne jer mi je na nekom DCR-u pregorela........Kako su spulne za DCR sa 2 namotaja,nisam mogo da ih nadjem nove,Ja sam od dosao do informacije o tom bugarinu....

nikolakg
25.09.2009, 13:09
Smatram da je ovaj serviser iz Kg svima potreban ili ce svakom biti mozda nekada potreban,pa zato bih mogao broj ostaviti i ovde javno ili se javljajte kako kome zatreba.Mislim,da Bog da da vam ne treba ali....

Millan
25.09.2009, 19:19
A, ima i u Banji Koviljaci(Loznica) odlican majstor, kome je blize...;) Mnogi vec i znaju za njega.:)

nikolakg
26.09.2009, 11:36
Taman ko ode moze da se malo "obanja".;)..Izvinite,a gde je..banja?;)