PDA

Pokaži Full Verziju : Zip ne okrece glavu?


milan_lekic
17.09.2009, 14:59
zip kako da mi ne okrece glave.Kad ubacim disketu zelena lampica mi samo utripa da glava se necuje da se okrece.Dali neko zna koji bi to mogao biti problem i kako ga rijesiti?
pozz

Dejan
17.09.2009, 15:01
Jesi probao staviti drugu zipetu posto im je kratak vijek trajanja.

grandia
17.09.2009, 15:09
ciao lekicu!

to nije problem ... inace, secam se i to je bilo kod mene ista prica, ja sam lodovao sta sam hteo i cim to uradjeno, izstekao sam mu onaj kabal za struju i mirno ... ako jeste da je to problem onda to znaci da nisi sam, eto tu sam i ja s tobom:lol:

e sad jos jednom al ozbiljno, ja mislim da to nije problem, vec tako to kod njega zuje celo vreme, kao sto sam reko - i kod mene je isti slucaj


il sam izbacio disketu iz zipa pa on prestao da zuje??:( ne secam se vise ...

pozdrav
ps: pazi malo kad postavljas novu temu

milan_lekic
17.09.2009, 15:14
dejane probao sam sve diskete sto jih imam ali sve je isto kad je ubacim on je primi pa onda lampica pocne samo da utripa i nista drugo a klaviatura je nemoze prepoznati

milanceshow
17.09.2009, 15:16
Pokusaj vise puta da ubacis i izbacis taj zip!Ako uspes da ocitas zip,odmah uradi beckup!

Bilo je reci o ovome ovde!Nadam se da cemo uskorom reorganizacijom postova omoguciti lakse snalazenje na forumu!

milan_lekic
17.09.2009, 15:20
imenjace nije stvar u disketi imam ja bekap seta na 3 diskete ali sta mi znaci kad nece nikako polako gubim zivce vec tri dana ne sviram:(

grandia
17.09.2009, 15:26
uff .. ja opet procitao izmedju redova ...

reko problem je oko galame koje ti zip-drajvovi stvaraju ... tek sad razumem, znaci nece drajv da cita disketu ?!

izvinjavam se, tu ne mogu da pomognem ... :(

milan_lekic
17.09.2009, 15:28
pa da grandia nije rec o disketama vec o zip drajveru

milanceshow
17.09.2009, 15:54
A te druge diskete?Jel hoce njih da ocita?

grandia
17.09.2009, 16:04
ne znam de zivis druze, al moram da kazem da i ovde u austriji je tesko da nadjes neki zip-drajv ... ja sam mojeg slucajno naso pre 4, 5 godina na pijaci u becu i platio sam ga 20 evra ... SCSI-CD sam naso na ebay isto za male pare. ipak verujem da ces takvo nesto pre naci u inostranstvu nego kod nas na balkanu ... ne mora da znaci, moguce je sve ...

ako imas nekoga u austriji il nemackoj, to bi ti bila neka pomoc da nadjes zip-drajv ako kod nas nema ...

Sejox
17.09.2009, 16:11
A postoji li mogucnost,da je taj Zip drajv mozda zaprljan(prasina),
pa da se proba prvo ocistiti,pa onda razmisljati o nabavci drugog.
Tako se radilo na G seriji Rolanda i cesto bilo uspjesno.

Pozdrav,