PDA

Pokaži Full Verziju : Nece se logirati na MSN


Svirac bt
16.09.2009, 12:10
Kolege juce sam se odjavio od msn i danaes nece da se logira nz sta je problem kad ukucam pass javuje se ovo 1533 onda kliknem yes pojavuje se ovo 1534 pomagajte

b.o.Y.c.h. ČK
16.09.2009, 12:16
Traži te da instaliraš noviju verziju MSN-a...Obriši ovu staru, pronađi noviju (čini mi se da je najnovija 9.0) instaliraj i trebalo bi raditi..

Svirac bt
16.09.2009, 12:24
Uradio sam i opet nece :S:S u tome je stvarn neznam sta se pobrkalo

Marko_kraljevic
16.09.2009, 12:27
i ja sam uradio update,jer me svakodnevno smarao sa obavestenjem,i naravno ,nece da se loguje,opet trazi da update-ujem..i to radim vec 4-ti put i sve isto..ocigledno je do njih neki zajeb.
dok sam ovo pisao,konacno je uspeo update i proradio msn..

b.o.Y.c.h. ČK
16.09.2009, 12:40
Čudno..Probaj skenirati komp, možda neki virus ne dozvoljava rad...

milanceshow
16.09.2009, 15:26
Ljudi su cak imali problema sa MSN-on jer im sat na kompu nije bio podesen!

siemensserbia87
16.09.2009, 17:28
Reinstaliraj MSN u Control Panel /Add remove Programs i u Control Panel/Add remove windows components...
Skini najnoviju verziju sa rapidshare i instaliraj..pa kad ti se pojavi to pitanje idi na ne...
ali pozeljno je da pre instalacije iskljucis modem i nakon instalacije podesis AUTOMATIC UPDATES / OFF tj ugasis nadgradjivanje u windows-u jer pretpostavljam da je upaljeno..
posle toga unesi korisnicko ime i lozinku i loguj se normalno...

Tako sam ja resio kad je mene zezalo...

AndrijaGM
17.09.2009, 01:05
Meni nije radio tri meseca :-O ma skidao sam novi, stari, ma sve zivo problem je jednostavno bio u datumu . . . Znaci udjes u Control Panel i tu podesis vreme i datum i moguce da je to bio uzrok problema. . .

Dell
17.09.2009, 01:28
stvar je u tome da se vise ne moze logirat na staru 8.5, negdje sam cak citao krajem 10. mjeseca da ce to radit, ali ocito da je nesto i prije i meni se to dogadjalo jucer i morao sam skinut ovaj najnoviji, koji mi je kod prethodnih instaliranja radio problem jer kad se logiram na taj najnoviji izbacuje mi neku gresku, ali i to sam uspio rijesit jucer i sad radim normalno na najnovijem messengeru, ako se nekom javi taj problem sa errorom samo nek se javi ;)

šana
19.09.2009, 19:15
meni javlja grešku 8001012e, dal zna netko možda nešto o tome

Dell
19.09.2009, 19:17
nece ni meni sada da se sing in :| odoh probat na pidgin

Dell
19.09.2009, 20:31
error code 80070002 :S :S :S nece da udje nikako

Ace
19.09.2009, 22:28
Messenger zna praviti probleme zato je najbolje imati poslednju verziju. Mozete je naci na gugl kako msn messenger 2009 i onda nece traziti update. A naravno saat mora biti podesen sprema internet. Zato otvorite Control panel - Time and Date onda klikni na tab Internet time pa update. Ako nije saat po internetu podesen ne mozes se logirati na msn ni pa ce antivirus praviti update i komjuter ce se puniti viruse zbog ne-updatirana antivirusna definicija. Za ostale probleme sa msn resenije je samo preinstalacija!
Dodato:
Jos nesto bi da kazem oko te greske.
error 8001012e se popravlja tako sto u start - run pisete
%appdata%\microsoft\msn messenger pa enter i u folder koji se otvara izbrisete sve papke i fajlove
error 80070002 se popravlja tako sto ides u C:\documents and settings\all users\application data\microsoft\identity crl i izbrises fajl ppcrlconfig.dll (ako ga nema onda se nalazi u papku production) i onda restartuj konpjuter.

AndrijaGM
20.09.2009, 03:35
i meni se nekada pojavljuju neki brojevi bezvz. bas

Dell
20.09.2009, 15:33
Ja mislim da je najbolja solucija ostati na Windows Live Messengeru 8.5 final verziji odnosno verziji 18.5.1302.1018 , kad instalirate tu verziju nikad vas nece cimati da predjete na ovu noviju, koja stvara nista vise nego probleme, te izbacuje errore kad se signate, ne mogu se dodavati kontakti, ne moze se signati nikako, zato je najbolje ostati na 8.5 , nikada mi nije pravio probleme, a ova final instalacija se ne moze nikako naci na netu, ja sam je jedva nasao i to mi je dosla na portugalski, pa sam onda na jedvite jade nekako nasao i verziju na engleski, pa evo posto je WLM besplatan program, pa evo ako dobijem dozvolu postavljam na down centar ;) znaci da ponovim kad se instalira final verzija ne cima vas nikako da instalirate novi

Sejox
20.09.2009, 23:31
Kod mene je instalirana verzija MSN-a 2009 (14.0.8064.206) i sa njom nisam
nikada imao problema,kao ni sa ranijim verzijama.
Mora postojati neki drugi razlog zasto vam se pojavljuju ti errori....
A koji,ne bih znao....:(

Svirac bt
28.09.2009, 11:58
kod mene nece da ja downloadira iz stranice, pokazuje moras novu verziju odem da ja downloadiram nece, stavljam dr verziju 7.5 8.0 8.5 nista nece da mi instalira na svi pokazuje isto da moram da spustim novu verizju da bi mi radio mesangger :S

Ace
28.09.2009, 23:24
To se mislim pojavlja kad ti fali Windows Instaler. Davno je bilo kad sam resavao taj problem ali koliko pamtim tako sam ga resio. Simni Windows instaler zadnju verziju i onda ce hoce.