PDA

Pokaži Full Verziju : tastatura za dx 11


djavolak
15.09.2009, 17:36
Dali neko moze da mi odgovori dali pasuje tastatura sa dx 21 na dx 11 i imali u Beogradu neki majstor koji to radi?pozzz

gogspa80
20.10.2009, 11:53
mislim da ne odgovara, da su razlicite.. znam da u dx 11 ide gumica sa 2 traje, a u 21-ce sa jednom trakom...

fudbaler
20.10.2009, 15:49
Meni ne radi jedan ton na Yamahi DX 11,da li neko zna ko moze to da popravi????

<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

gogspa80
20.10.2009, 15:55
to ti je do gumice koja pravi kontakt kada ti pritisnes tipku, mozda se moze pomjeriti pa da bolje legne i da radi... mozda ne lezi bas najbolje...otvori pa vidi, a koja ti tipka ne radi?

fudbaler
20.10.2009, 15:56
bela dirka G...

<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

gogspa80
20.10.2009, 16:01
ako je neka koja ti treba puno u svirci, i koristis je, mozes prepoloviti gumicu popola, pa prebaciti ispravan dio gore, a taj dole , ako dole manje koristis, a mozda ces je i nastimati da legne, pa da radi, a ima nove gumice za kupiti, 48 km, i rjesio si problem zauvijek, raditi ce kao nova :)

fudbaler
20.10.2009, 16:04
Kako da je otvorim....i reci mi ako ne budem mogao sanirati,gde se moze kupiti ta gumica????
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

gogspa80
20.10.2009, 16:08
a lijepo, stavis je na krevet, ili na nesto, krizasti sarafciger, i polako, sarafic po sarafic odvrnes, mislim da ce biti jos neka ploca koju ces trebati maketi da bi mogao skinuti plocu ispod koje je gumica... smedje boje je ta ploca, duz cijele tastature, samo sa druge strane, ima milion sarafica na njoj, ma samo polako, neznam ti nista na pamet reci, niti se tu ima sta posebno govoriti, sve ces vidjeti i skontati kad je otvoris, jednostavno je i otpojiti sto treba i spojiti kasnije... a gumica se naruci iz yamahinog servisa, ja sam je trebao cekati mjesec dana, ali je na kraju dosla, i super je! ovaj servis je bio u banjaluci, ali ti nemam sada broja, ja sam zvao artist banja luka i oni su mi dali broj od yamahinog servisa...

fudbaler
20.10.2009, 16:11
Hvala ti puno na savetima!!!

<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">