PDA

Pokaži Full Verziju : EMU 0404-cena i iskustvo?


Milan$
08.09.2009, 21:08
Pozzz za sve...Vucem semplove preko racunara na klavijaturu i koristio sam do sad stari dobri Sound blaster Creative Live 5.1 i super je radio,skoro i bez imalo kasnjenja...E sad uzeo bih jos neku bolju muzicku karticu,da to zvuci jos bolje...Nasao sam polovnu EMU 0404 za 8000 dinara...Kazite mi vredi li ova kartica tih para,ima li ko iskustva sa njom,i hoce li posluziti za ove moje potrebe koje sam naveo?Gde naci drajvere zanju?Preporucite jos neku drugu karticu za taj novac ako znate,bilo polovnu ili novu...Hvala i pozzz

elmagio
09.09.2009, 07:14
Ja sam kupio EMU 0404 prije nekih godinu dana i mogu reći da je kartica super. Ja sam imao problem kod snimanja vokala(bila je tema ovdje) i onda sam kupio ovu karticu i sve radi OK. Driveri se nalaze na stranici od EMU i mislim da su verzija 2 i ima novi firmware. Provjereno radi na XP-u i Visti.


;)

Milan$
09.09.2009, 10:07
Hvala druze na odgovoru...

grandia
09.09.2009, 11:54
uff al ce da bidnu semplovi :lol:

milane, javi se jos jednom kad budes instalirao karticu. vazno je da ti je kartica na zadnjem FIRMWARE i DRIVER ... od mene dobijas neke semplove (TARABUKE) za proteus X ... problem je samo sto je taj set ogroman i da resimo za upload/download ... rapidshare?

ja cu da pokusam sam da resim to, da bi i ostale kolege koje zele da skinu taj set za proteus X,VX, X2 imali mogucnost na download ...

pozdrav

milanceshow
09.09.2009, 16:21
Mozes i velike fajlove da uploadujes grandia.....
Postoji i za to opcija.....

Milan$
09.09.2009, 16:55
@grandia
OK druze,hvala,javljam se cim nabavim karticu...Pozz

marecare
09.09.2009, 16:56
kome treba emu x2 nek se javiii :D

grandia
09.09.2009, 19:18
ciao milanceshow i hvala za tip!

do sada sam uplodovao neke sitne programcice i fajlove a ove ogromne jos nisam. evo casna rec, procitat cu uputstvo za upload velikih fajlova i uplodoujem cim mogu! :D

marecare?! taj proteus x2 ima 3gb ??! ili :D
a drugo, citao sam negde da se moze samo koristiti ako imas neku spravu od EMU i da ima neku komplicirovanu zastitu za kopiranje .. znaci audiokartica il neki midikey il slicno ... inace ja ne bi gurao taj x2 na stranu :lol: ako moze nekako da se deli to - hvala buraz :">

pozdrav

TomyCroSound
03.10.2009, 21:17
Imam emu 0404 i zadovoljan sam bio do sad. Problem se pojavio kad sam kupio aktivne monitore, pa nemam izlaz za slušalice. Externa 0404 ga ima, al je duplo skuplja bila od ove...
Sad me zanima, mogu li istovremeno raditi L i R stereo izlazi zajedno sa spidf izlazom (onaj kao 1 chinc)??
Ideja mi je da iz tog spidf izlaza vučem signal na "nešto" što bi poslužilo kao pojačalo isključivo za slušalice... Na što?