PDA

Pokaži Full Verziju : Ima li neko ovu boju?


banex
28.08.2009, 20:44
http://www.youtube.com/user/milanche007#play/favorites/19/bSo6Yj4DWyg

b.o.Y.c.h. ČK
28.08.2009, 20:48
Probaj izmješat square (neki sintetički sound) i neku flautu, ako dobro izmixaš dobit ćeš istu boju...

Ace
29.08.2009, 02:47
Nisi napisao za koju klavijaturu ali pretpostavljam da je to pa800 (od slika). Imam nesto slicno uradjeno u performans sa boja GOR>>YNEV od Cigo.set od download centar to je set za pa800 i boja Dx clarin+3 koju ima u mnogo setove tako da bi trebalo da je imas.
Prvu stavi na 90 volume a drugu na 127, Tuning neka bide na obe +1 octave. Nadam da ce ti se dopadne!

milanche007
29.08.2009, 12:13
ovaj instrument ti je baglama...mada iskreno pojma nemam ko ima taj sempl,a i sta ce ti.uzmi neku klin gitaru,namestis ono mono-legato i stavi neki wah,jos neki eho i malo hala da to bude siroko,to bi trebalo da bude to...pozdrav
Dodato:
jebem li ga ja bi tako krenuo,mislim pravio sam ja slicne takve boje,fora je samo da se onaj wah namesti kako treba da pocne da pisti ili da mulja nesto.da zaboravih da kazem,moraces da radis i cutoff na toj boji,verovatno to ima na pa800.probaj ovako pa eto sto kaze kolega ispred mene:''mozda ti se dopadne''.jos jednm pozdrav