PDA

Pokaži Full Verziju : Program za Ritmove


amko_NP
02.09.2006, 22:47
Pozdrav Kolege, dali ima neki Program za Roland e96/g800/g1000 itd., na koji moze da se pravi od raznih Ritmova jedan Ritam?

Na Primer uzmem od

Rumba f1: Variation Basic
Rumba Modern: Variation Advanced
Rumba/SaSa: Original Basic
Rumba Disco: Original Advanced

i to sve prebacim u jednu Rumbu.

Hvala unaprijed

laky
03.09.2006, 11:08
Ako sam dobro razumeo, ti zelis delove raznih ritmova da prebacis u jedan ritam. Ne znam da li je od pomoci, ali moje kolege koje su imale G800, radile su to na samoj klavijaturi i to vrlo prosto i brzo, jednostavnim kopiranjem.
Verujem da ce se javiti i neko ko ima Roland i dati objasnjenje.

amko_NP
03.09.2006, 22:06
Da, tacno si razumeo, i ja sam probo to na klavijaturi (roland e96) da odradim i na njega moze isto da se kopira, nego problem je sto mora svaki detalj (bubnjevi,bass itd.) posebno da se kopira i to mi traje dugo, pa zbog toga pitam dali ima koji program za pc ili ako neko zna kako to na klavijaturi brze da uradim, ali hvala tebe opet za pomoc.

BasariStudios
04.09.2006, 02:56
Amko, ne znam al ne verujem da se moras svaki detalj kopirat pojedinacno, mora postojat opcija ALL, siguran sa u to. Al kako mislis traje dugo? To sto TI ZELIS da se uradi na bilo kojem aranzeru ne uzima vise od 1 minutu u STYLE EDITORU ama na bilo kojem aranzeru, ne uzima ni 3 secunda kopiranja jednog elementa u drugog, nisi probao, probaj pa ces videti, znam ja sta znaci COPY na sintu.

Pozdrav

laky
04.09.2006, 08:27
Upravi tako kao sto Nedim rece. Zao mi je sto se ne javlja niko od kolega koji imaju Rolanda da ti to pojasni. Ponavljam gledao sam kolegu na G800, kako to radi brzo i prosto.Najverovatnije, kao sto Nedim rece, sa opcijom Copy.