PDA

Pokaži Full Verziju : VA 76 Molim kolege za pomoc !


DAGI
29.08.2006, 14:26
Zanima me koliko je dobra ova klavijatura ,koliko ima stvari sto se tice ritmova i boja kvalitetnih na ovom sajtu.Sviram inace narodnu muziku sad imam korga pa50 i tritona le ali volio bi malo promjeniti aranzer a i svida mi se sto ima 6 oktava a i sempl opciju (samo neznam kolika je ) pa eto rado ostavite svoje utiske ovdje pa cemo vidjeti a i G 70 isto tako .Dali ove klavijature podrzavaju ritmove i boje od rolanda g 1000 jer znam da za tu klavijaturu ima jako puno stvari .

Hvala na odgovorima pozdrav iz Svedske

Strazari
12.12.2006, 13:19
VA 76 je klavijatura mnogo bolja od G1000, samim tim sto ima sve boje od prethodnih saerija kao sto su E96, G600, G800, G1000. Naravno dodane su i nove boje za VA seriju koje su fenomenalne. Mozes da koristis ritmove od prethodnih serija i mogu se naci svuda na trzistu. Sto se tice semplera to ustvari i nije pravi sempler. To je funkcija "vari phrase" na kojoj su snimljene pojedine fraze koje mozes koristiti u realnom vremenu. Mozes snimiti deonicu pratecih vokala i sl. Sto se tice memorije ima zip od 100Mb. Sve u svemu odlicna klavijatura. Losija je od G70, ali je cena primamljivija. Pozdrav!