PDA

Pokaži Full Verziju : EXB-SCSI za Triton Classic


hammers
06.08.2009, 23:08
Pozdrav kolege!
Zanima me da li na Triton Classicu mora da se montira originalni Korgov SCSI controler (skazi) ili moze da se nakaci neki drugi SCSI?
I gde moze da se nabavi originalni SCSI u Srbiji?
Posto imam ponudu da uzmem Classic u fabrickom stanju, ali u manualu pise da je skazi opciona kartica i da se kupuje naknadno, a bez njega nema ucitavanja semplova za svirku. :p
Bio bih veoma zahvalan kada bih dobio bilo kakvu informaciju.
PoZZzzZZ
Dodato:
A da, i da li moze da se iskoristi EXB-SMPL sa Le/Tr-a koja ima SCSI controller na sebi i da se stavi na Triton Classicu?
Vrlo mi je hitno, bas se zbog ovog scsi controllera dvoumim da uzmem extra ocuvan Triton.
PoZZzZZ
Dodato:
http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-details.asp?EdpNo=4248725&SRCCODE=NEXTAG&cm_mmc_o=2mHCjCWw0fzTCjCVqHCjCdwwp

Da li ovo cudo moze da se ugradi u Triton Classic (ne mora bas ovaj) i da li ce Triton moci da ocita podatke sa kartica?
Molim bilo koga za bilo kakvu informaciju.
Hvala.

MusicAngel
02.11.2012, 13:33
Kolege i mene zanima ova tema, ako ima neko ko je upucen u ovo molim da kaze nesto!
Da li moze od Tr-a EXB-SMPL da se nabudzi na Klasika?

Fala unapred

nikadvisekorg
03.11.2012, 03:03
ne može ni da se nabudži ni da se ubaci. Može da ga samo baci..... ili proda nekome ko ima LE. A ne znam ni šta će s tim....

GAZDA75
01.12.2012, 02:51
Pozdrav kolege!
Zanima me da li na Triton Classicu mora da se montira originalni Korgov SCSI controler (skazi) ili moze da se nakaci neki drugi SCSI?
I gde moze da se nabavi originalni SCSI u Srbiji?
Posto imam ponudu da uzmem Classic u fabrickom stanju, ali u manualu pise da je skazi opciona kartica i da se kupuje naknadno, a bez njega nema ucitavanja semplova za svirku. :p
Bio bih veoma zahvalan kada bih dobio bilo kakvu informaciju.
PoZZzzZZ
Dodato:
A da, i da li moze da se iskoristi EXB-SMPL sa Le/Tr-a koja ima SCSI controller na sebi i da se stavi na Triton Classicu?
Vrlo mi je hitno, bas se zbog ovog scsi controllera dvoumim da uzmem extra ocuvan Triton.
PoZZzZZ
Dodato:
http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-details.asp?EdpNo=4248725&SRCCODE=NEXTAG&cm_mmc_o=2mHCjCWw0fzTCjCVqHCjCdwwp

Da li ovo cudo moze da se ugradi u Triton Classic (ne mora bas ovaj) i da li ce Triton moci da ocita podatke sa kartica?
Molim bilo koga za bilo kakvu informaciju.
Hvala.
NE MOZE druze,moras imati scsi interface.
Dodato:
Kolege i mene zanima ova tema, ako ima neko ko je upucen u ovo molim da kaze nesto!
Da li moze od Tr-a EXB-SMPL da se nabudzi na Klasika?

Fala unapred
Sa ovim ulazis u edit semplova kod tr ili le.
Kod classica pomocu scsi interface ucitavas semplove.
Mora biti strogo korg-ov scsi interface