PDA

Pokaži Full Verziju : Pozdrav...


versy333
25.08.2006, 00:12
Zdravo svima i najveci pozdrav, prvo administraciji, a zatim svim ostalim clanovima.
Lutam vec dva sata (Kao izgubljen), tesko je kada se covek odeli izvesno vreme, ali verujte, sve je iz opravdanih razloga, da ne zamaram nepotrebno svojim problemima.....
Bitno je da smo opet tu zajedno, jer se dobro drustvo nikada ne zaboravlja.
Izgubio sam i pasvorde, i meilove, pa sam morao da otvorim i novi meil, kao i da se ulogujem sa 333 plus.
Ako uprava nadje moju staru sifru, OK, ali ako je to problem, a ne zelim da stvaram probleme nepotrebno, nije ni toliko bitno, idemo iz pocetka sa ovom novom.
Nadam se da ste svi zivi, zdravi i veseli, sto vam i najiskreno od srca zelim.
Toliko za sada, samo da pozdravim sve jos jednom i nadam se da cemo se opet dobro druziti.

yu-midi
25.08.2006, 06:23
Sa novom ili starom Registracijom DOBRO NAM DOSHAO VERSY !
Ako ti je ispravna ona stara Email ****@yahoo.com poslao sam ti Konfirmacijski kod pomocu koga mozes ponovo da aktiviras stari login.

versy333
25.08.2006, 12:51
Bolje nasao prijatelju dragi :)
I meni je drago, ne mogu ti opisati, sto smo ponovo zajedno, ali rekao sam, sta da se radi, vise sile i nevolje ne pitaju kad da zakucaju na vrata....
Bitno je da smo svi zivi i zdravi i idemo dalje...

Za sifre i meilove, napisao sam - sve sam ispozaboravio, gde je zapisano - ne mogu da nadjem, tako da sam otvorio i novi meil sinoc da se ponovo registrujem, a lutao sam po sajtu i forumu, bukvalno dva sata ko izgubljen.

Ako ti nije problem, mozes li te podatke da mi posaljes na ovaj novi meil, evo i ovde cu ga napisati, nemam i zasto da ga krijem:
versy333@yahoo.co.uk

Onaj stari, posto nisam otvarao dugo vremena, sigurno su i zatvorili.

U svakom slucaju, hvala ti veliko jos jednom, da si ziv i zdrav i pozdravljam sve ostale prijatelje i kolege.

Vaxter
28.08.2006, 02:22
Promenio sam lozinku, i poslao sam ti mail.
Nalog versy333 cu suspendovati.

Nadam se da to jesi ti... :)

Versy
03.09.2006, 02:09
Jesam Vaxteru, druze stari i ne mogu ti opisati koliko mi je drago sto smo ponovo zajedno.

Evo, uspeo sam i da se ulogujem, veliko Vam hvala obojici :) i sada jos jednom da potvrdim - aktivan je meil:
versy333@yahoo.co.uk

Izvini i ti sto je tako ispalo (Visa sila brate mili, a ne pita ona kad dodje......)

Nadam se da si ziv, zdrav i da ide sve napred, sto isto zelim i tebi i Miodragu :)

Jos jedan najveci pozdrav i sve najbolje, pa..idemo dalje :)

Versy
03.09.2006, 02:15
Moram da dopisem:
Veoma mi je drago sto je Forum otisao za ovo vreme, toliko daleko - apsolutno - u svakom pozitivnom smislu.

Toliko novih i sadrzajnih tema i rubrika, ja prosto ne mogu da se snadjem i ne znam odakle da krenem...

Stvarno - svaka cast, jos jednom :)