PDA

Pokaži Full Verziju : Roland E-50


kreso
23.08.2006, 14:51
Alo Rolandaši !

Ajd napišite ako vam nije teško nešto o ovom novom čudu od Rolanda (E-50).
Jel vrijedi li to išta ?
Ima li sampler ? Ako ima, kolika mu je memorija za sampliranje ?
kakve su mu tvorničke boje ? Jel Roland u tom pogledu što popravio ili je i dalje u bojama "truba" :roll: ?
Koliko ima user mjesta za stylove i performance ?
Koja mu je cca. cijena ?

Pretpostavljam da ima touch screen.
Da li je bolji od Pa-80 ? (Molim objektivno).
Kakav mu je engine u odnosu na G-70.

Interesira me E-50, jer ovako vizualno je simpatičnog izgleda, no nisam ga imao prilike još nigdje sresti osim na internetu, pa nemam utiske o njemu. Znate kako se kaže, uživo je ipak poseban gušt.

Molim da na post daju odgovor samo cijenjene kolege koji su E-50 imali prilike uživo čuti, isprobati ili ga sviraju.

Unaprijed hvala.

Pozz

BasariStudios
24.08.2006, 05:44
A jesi se ti vratio? :D, probaj E-80.

kreso
24.08.2006, 09:25
Ma buraz probo bi ja sam to, no kod mene ga još nema nigdje u prodaji. Ali vjerujem da bi mogo bit babaroga barem što se styleova tiće.

BasariStudios
24.08.2006, 11:52
Ma on vec i jest babaroga nego sta ima dole na obali.

kreso
24.08.2006, 14:27
Na Jadranu ništa novo. Karlovačko pivo 17 kn (primjera radi u Zagrebu je prosjek 10-12 Kn). Apartman po danu prosjek 45 €, sve puno talijana, švaba i čeha. Za parkiranje u gradu moraš imat čelićne živce. Domači bendovi trkelje talijanske kancone i euro šlagere, te neke quazi dance domače pizdulje :lol:
Stari, najbolje ti je svaku večer roštiljčić u svom trošku, malo pivca ili crnjaka (Teran je zakon) za živce i udri brate.
Sve u svemu nije bilo toliko loše. Potrošio sam za tri tjedna soma "ojra", ali druge ću godine biti pametniji.

BasariStudios
24.08.2006, 15:18
:D

milanbugi
19.09.2007, 01:54
Ja ga imam nekih dva meseca. Moza ekstra da zvuci samo ima mnogo posla posto je nova serija pa za njega nema nista napravljeno.