PDA

Pokaži Full Verziju : **** set i ludorija set


taskam
03.08.2009, 11:26
Jer ima neko go moze da nam pomogne da stavi na downloading **** ili ludorija set od edo.ja kao sta sam cuo traze oni dosta pare ali tako velike muzicare sta svaku nedelju sviraju i uzimaju dobre pare nije dobro sta traze i pare za ove setove.toje veliki sram za takve poznate licnoste.ako ima neko sta je pravi muzicar postaviobi ove setove za svi da uzme ovako.jasam prvi na yumidi sta sam stavio set za korg m3 i to sam platio za dragan ***** taj set ali eto nisam ja takav pa staviosam taj set da svi mogu da uzme za korg m3 .hvala

svrakan
03.08.2009, 12:25
Pa kad izadje jos takvih setova sa loopovanim bubnjevima,verovatno ce posle nekog vremena i te setove neko da okaci,mada odraditi takav set nije jeftina stavka,i kosta mnogo jer sam zakup studija gde se snimaju bubnjevi je skup,pa onda placanje muzicara koji ce da odsvira to itd,tako da setovi tog ranga kostaju stvarno mnogo,e sad kada se oni naplate,pa isplate ljudima koji su ih stvorili onda ce verovatno biti i tu okaceni,a u medjuvremenu ce izadji novi bolji,pa ovi nece biti toliko interesantni..
Mada nikad se ne zna mozda neko i okaci,kao sto je vec bilo sa nekim drugim setovima...

dominik
03.08.2009, 13:11
Pa nitko nije ni dužan ostavljati svoje setove ovdje!
I nema ih šta biti sram, što kaže svrakan puno je tu truda uloženo i vremena da se takvo što napravi, pa zašto bi onda netko davao džabe to!

Meni je samo krivo kad i platim dobijem čisto .ranje u boji! Baš kod tog dotičnog smRadića!
Al već je o tome puno pisano, i nema šanse da bi opet nešto tako platio na nevidjeno!
Hvala Bogu ima dobrih prijatelja i ovako pa uvijek netko uleti sa nečim dobrim.
Pozdrav

levkoo
03.08.2009, 13:47
dominik svi znamo da niko ni je duzan da ostavlja svoje setove....ali svi mi uzimamo necije setove sa ovog foruma....svi setovi koi su postavljene u download je neko napravio ....i sta sad ....ne treba niko nikad da da to sto je napravio .... pa onda ne bi bio ovaj forum...cilj foruma ja mislim da je u to da se pomaze ljudi koje imaju isto interesovanje ...muzika.....A osim toga na ovaj forum ima ljude sa celog sveta i sad jel treba svi da dodze u Beograd da kupe set od postovanih gospodina....evo ja sam iz Makedonije nikad necu da se dignem da dodzem u Beograd i da trazim set .... kad bi nekome rekao da sam doso iz Makedonije samo da trazim set napravili bi me ludim .... na kupovanje interneta mnogo ne verujem zato sto ide preko kreditnih kartica a mislim da smo mi daleko takvog kupovanja (celi Balkan)........pa tako po sve ovo, meni ostaje da ja samo gledam ti setovi na youtube ......:( ja mislim da ni je fer ..... zato kao sto je zamolio kolega taskam ako ima neko te setove nek postavi da i mi ostali malo osetimo svezijeg sounda.....necemo nikome uzeti leba...izvinjavam se zbog loseg srpskog

x3meSRB
03.08.2009, 13:52
ma nista posebno taj set, sta ste se nalozili ko mala deca pred prodavnicom slatkisha.... :D

levkoo
03.08.2009, 14:18
Kolega ako je nisto posebno ajd' ga postavi ako imas pa cemo da vidimo na razglas dali valja ili ne ...

aleksandar031
03.08.2009, 14:21
Koliko sam cuo,**** set nije odradjen do kraja,znaci par ritmova u onom fazonu sa youtube-a i to je to.Po meni ima dosta ritmova koji mogu da se naprave da zvuce mrak.
Eto npr. slusam ritam ,,dvojka za pa80,, na sajtu G.Radica,kad ono odradjen style od dvojke koju sam koristio na is40!Begin takodje.Samo je semplove iznivelisao po efektima i to je kraj price.Opet,pricam za setove u vezi pa50,60,80.Verovatno je ****.set dugo spreman i vrhunski sniman,ali on meni ne odaje neki utisak:confused:
Inace,u osnovi **** i ludorija set je jedna te ista stvar.Promenjeno par stvari i naziv naravno,haha.

matejas87
03.08.2009, 14:26
Kolege ja sam imao sanse da sviram sad u subotu na ****.set set je mrak nema reci ima sta ti srce zeli imaga jedan prijatelj tu u berlinu hteo sam da ubacim stick i da ga kopiram mali nije dao ali ukrascu ga ja pa ce biti na download

gokili
03.08.2009, 14:26
Lovu na sunce pa ces ga imati,jos samo kad bi vam poklonio i klavijaturu e onda bi bilo extra. Pa vise od pola srbije zvuci potpuno isto,dajte sedite za svoje sprave i neka svako uradi svoj set nemoj da ste toliko lenji.

Vule
03.08.2009, 14:29
Jer ima neko go moze da nam pomogne da stavi na downloading **** ili ludorija set od edo.ja kao sta sam cuo traze oni dosta pare ali tako velike muzicare sta svaku nedelju sviraju i uzimaju dobre pare nije dobro sta traze i pare za ove setove.toje veliki sram za takve poznate licnoste.ako ima neko sta je pravi muzicar postaviobi ove setove za svi da uzme ovako.jasam prvi na yumidi sta sam stavio set za korg m3 i to sam platio za dragan ***** taj set ali eto nisam ja takav pa staviosam taj set da svi mogu da uzme za korg m3 .hvala

Kolega,malo povedi računa o načinu na koji se obraćaš drugim kolegama,ne bi želeli da dodje do nekih nepotrebnih rasprava...dobra volja svakog člana je da nešto podeli sa drugima ili ne i niko nema prava da proziva nekoga da bi trebala da ga bude sramota ili slično ako nešto ne da drugima...to je jedna stvar...druga stvar je to da ja ne vidim da si ti bilo šta okačio ovde i podelio sa drugima jer nemaš ni jedan upload...treća stvar...sledeći put gledaj gde otvaraš temu i ne citiraj bez potrebe...hvala

Millan
03.08.2009, 14:55
Probao doticni set.... i nista posebno, uopste nemam zelju da ga posedujem ni za lovu, a ni za dz....:|

taskam
03.08.2009, 15:10
izvini kolega ja necu nikoga da uvredim jasam isto clan po ime zika staviosam ja puno setove a specijalno onaj selim set za m3 sta sada nije vise posto neznam zasto moderator je izvadio ali ako neko hoce jos taj set nek mi se javi slobodno ne trazim pare.a evo sad cu da stavim opet neke setove za m3 i za pa800 hvala puno.

Vaxter
03.08.2009, 18:29
Nema potrebe dalje gubiti vreme sa ovim.
Lock!