PDA

Pokaži Full Verziju : Ima li neko Hypersonic 2


nikdejan
18.08.2006, 18:26
Molim Vas, hitno mi treba taj program, a ne znam kako da ga nabavim. Ako ikako mozete pomoci pisite na mail ********************
_______________________________
Adresu izbrisao Vaxter

nikdejan
20.08.2006, 02:58
Ok, cuo sam da Vaxter mnogo uci u zadnje vreme, pa sam se malo opustio... :lol:

Salu na stranu, nisam siguran da li je intervencija na mom postu bila potrebna zato sto je (1) zabranjeno pisati svoj e-mail i prepisku sa foruma prebacivati na privatne adrese ili zato sto je (2), zbog nekih pravila foruma (koja btw nikada u zivotu, ni na jednom forumu nisam procitao) zabranjena razmena software-a.

Ukoliko je tacno pod (1), onda pitanje u vezi sa Hypersonic-om 2 vazi i dalje, samo vas molim da odgovor date ovde umesto na mail koji ionako ne znate.

Ukoliko je tacno pod (2), onda se izvinjavam svima zbog nepristojnosti. Na ovakav post me je ohrabrila cinjenica da sam ovde video dosta linkova ka rapidshare.de itd.

...Ej, a steta bi bilo da je ovo pod (2)...

U svakom slucaju Pozdrav!

Vaxter
20.08.2006, 20:30
Samo ukratko! :)
Mailove brishem zato shto je stvar sledeca.
Ako neko tebi poshalje na mail, shta ostali, kojima treba, da rade?

Rapidshare link je link koji mogu svi da iskoriste, dokle god je aktivan... :)

Moze i mail, ali zna se koji... ;)

nikdejan
20.08.2006, 21:52
Uh, dobro je... Znaci tacno ono pod (1), a ne pod (2). Ja sam se taman bio zabrinuo... jer ono sto me je i privuklo kod ovog foruma jeste sto je ovde nekako atmosfera prirodna i opustena. To je valjda zbog toga sto gazde foruma ne prodaju sve zivo (vec samo ponesto) da bi imali interes da sprece svaku drugu razmenu sofware-a. Jedan forum slican ovome mi se upravo zbog toga i smucio jer jer se na njemu oseca atmosfera diktature i tiranije.

Vaxter
20.08.2006, 22:27
Ma jooookkkk....
Mi smo ti svi ovde drugari! :)

Ovih par pravila, koja postoje, su postavljena bash iz tog razloga.
Da bi shto veci broj ljudi imao koristi od ovoga... :)

yu-midi
20.08.2006, 22:54
Nashao sam ono sto vam treba pa ko ima vremena neka pocne da skida :lol:
HyperSonic 2:



www.hitsgarden.com

Vaxter
20.08.2006, 23:01
CARE!!! :lol: :lol: :lol:

yu-midi
20.08.2006, 23:06
ja nisam jos ovo skinuo i nadam se da nije macak u vreci !
Na stranici je prikazan taj program i svi ovi linkovi.
Za jednog je previse ali ako se dogovorimo mi koji imamo brze veze da skinemo po dva tri na dan posto se mora cekati 40min vec kod drugog falja moglo bi ici mnogo brze.
Evo ja sam prvi skinuo dlm-sh2.r00.html :lol:

nikdejan
20.08.2006, 23:52
Da skinemo (tj. da skinete, posto ja sam mojim dial-up-om mogu samo onaj poslednji fajl da skinem i to verovatno iz vise puta :lol:) svi po jedan file i...????
Onda svako ima po jedan file?!
Ili si mislio da potom sve to uploadujemo na zajednicki mail pa da odatle svi opet skidamo sve?
Nisam siguran da sam te najbolje razumeo.
Ja mislim da je jednostavnije da se javi neki dobri covek koji sve to vec ima na dvd-ju i da posalje postom nekome od nas, a da onda taj prosledi dalje itd. Svako dobija disk i salje jednu kopiju dalje. Izreka kaze: "Za badava ste dobili, za badava i dajite!" Jedino onaj prvi mora da posalje disk bez nekog neposrednog interesa... Nadam se da ima takvih, a...

yu-midi
21.08.2006, 04:54
Naravno da bi trebali kasnije sve to da spojimo :lol: sto je najmanji problem.
Ja sam sada na poslu pa dok radim pusticu da skida polako pa javicu se kad sve kompletiram.
Potrajace malo :D

yu-midi
21.08.2006, 17:56
Hypersonic 2 instalirao sam ja sve radi i kao sto vidim dalje se zviždi :lol: :lol: :lol:

Kome treba neka se javi imam jos mnogo Plugin-a negdje oko 110 medjunjima i Virtual Basist.
Virtual Guitarist nemam jos!
Nemam ni Live styler
Nemam ni One Man band :lol: :lol: :lol:

nikdejan
21.08.2006, 18:41
Bravo care!!!

Nema sta, na ovom forumu su najbolji likovi!!!

ja nemam Bog zna sta ali evo da kazem sta imam:

LinPlug SaxLab
OneManBand7.1
Brainspawn forte1.5.85.
fm7
b4
PS-06 Global
Edirol HQ Orcestral
Groove Agent
Korg Legacy
i jos svasta nesto sitno.

A prvi od svih plug-in-ova koji sam ikada nabavio i koji je jedini velicine kao Hypersonic2, dakle tezak oko 2giga, ako cemo se menjati stavljajuci na kantar :lol:, jeste Steinberg The Grand 2, VST Piano. Trazeci oglase za digitalni klavir, upao sam u pricu o Virtuelnim klavirima a potom se za mene otvorio i citav svet softverske muzike.

Sve cestitke na Hypersonic-u!!!

nikdejan
21.08.2006, 18:46
Nego, ja se sad radujem kao da sam ja skinuo Hypersonic 2... Pa ne znam treba li? Mislim, to sto si ti skinuo Hypersonic 2, ima li to neke veze sa mnom?

yu-midi
21.08.2006, 18:53
Ima kako nema!
Treba da mi posaljes adresu da mogu da ti posaljem,posalji na PM ili Email !
Evo i Virtual Guitarist vec se skida :lol: