PDA

Pokaži Full Verziju : Roland xp30 za Triton le


Goci
26.07.2009, 17:59
Evo ovako ljudi...
Nudio mi neki covek da menjam moj Roland xp30 za njego triton le..
sad neznam dali je bolje za mene ili nije..
roland xp30 sam platio 300 evra..i sacuvan je kao novi mercedes..kupio sam ga od nekog svaba...video sam njego le..i taj je malo ogreba ali technicki super..sve tipke i dumici rade..znam da ima vrednost od 600 e..

naravno znam da le cita samplove...ali xp30 ima mnogo kvalitetnije dirke..ako ne grezim...

ja u glavnom sviram vlasko...rece mi neko da mogu da nadjem za roland neke vlaske boje...gajde i JUG imam..i fenomenalne su..ali ostalo..frula kaval itd
neznam..mozda neko od vas zna dali ima za njega vlaske boje..i da ga drzim..ili da menjam za le..
a pored xp30 imam i korg korg x50..znam da nema samplove..ali njeove boje mi se svidja mnogo..

pozz

zsimonovic
27.07.2009, 14:55
Sto se tice dirki,navikne se vremenom,malo je zilava.Dobra je i xp30 klavijatura ali triton moze da prima semplove-boje od bilo koje klavijature tako da je kompletnija.Ima takodje dobar portamento.Dinamika je losije odradjena nego na xp30 ali prolazi.Na xp30 pocinje vremenom da spada farba.Vise mi se svidja nacin menjanja boja kod tritona,broj enter i svaka kombinacija je zasebna za stelovanje i splitovanje.Imas 4 izlaza na le sto je dobro za one koji sviraju bas.Kod xp30 mi se ne svidja kako su reseni performansi zbog postavljanja efekata i menjanja boja.xp30 ima 3 fabricka ekspandera ali slabo sta moze da se iskoristi odatle i lose izlaze boje sa njih.Za 600evra trebala bi da triton bude u super stanju.Ja sam moju prodao pre 3 meseca za 600 eur ali je bila malte ne kao nova jer sam je stitio celofanom od prasine i ogrebotina.
Dodato:
Uglavnom ne bi trebalo da se pokajes ako je kupis a ti razmisli.

Dejan
27.07.2009, 17:16
Sto se tice mog misljenja,malo je teze navici se na LE poslije XP30(XP30 ima bolju dirku),ali u LE mozes imati XP30 boje i jos mnogo toga.Ja bih uzeo taj LE.A koliko rama ima taj LE sto ti je ponudjen?Pozdrav