PDA

Pokaži Full Verziju : Pozdrav svim clanovima,........


SisCo
14.08.2006, 22:15
Pa ovako,.. posto sam ovde nov zeleo bi da pozdravim sve clanove Yu-Midija, smatram da je takav obicaj.
Nadam se da cemo uspostaviti dobru saradnju jer ja dosta da ponudim a dosta cu i traziti,..
Ja sam iz Leskovca, sviram Klavijature,.. i tako , o ostalim stvarima pitacu na Forum-u.
POZDRAV SVIMA ,....

elvir
15.08.2006, 00:38
POZDRAV SISCO I DOBRO NAM DOSO U DRUSTVO ,IMA TI OVDJE 99,999 % PREKRASNIH LJUDI ,MISLIM DA SE NECES POKAJATI STO SI SE UČLANIO.

yu-midi
15.08.2006, 00:48
Dobro dosao SisCo i hvala na pozdravima!
Mi kao i uvjek pokusacemo na najbolji nacin da pomognemo svim aktivnim Chlanovima Yu-Midi koliko se moze!

Pozdrav
Miodrag

BasariStudios
15.08.2006, 18:32
Pa djes choche, znaci i ti vamo doleteo, hehehehe.

SisCo
15.08.2006, 21:29
Pozdrav Nedim-e ,.. Adnan mi dao adresu, extra sajt, extra forum, svidja mi se Free Download (moracu da dam i svoj prilog),.
PRIMEDBA: zasto nema mesto za Samplove Kurzweil,.. imam dosta da
ponudim,..dolazi vrama Kurzz-a,..

I puno pozdrava Vlasniku od Joce (Ritam Srca),...

yu-midi
15.08.2006, 22:20
Sto se tice semplova za Kurzweil do sada nije bilo potrebe posto niko nije ni trazio niti nudio nesto za te klavijature.
Za nas je najmanji problem postaviti mjesto za upload-down semplova samo treba materijala :lol:

Puno pozdrava za Joccu nisam se odavno cuo sa njim.
jel zavrsio vec jednom taj studio :?:

SisCo
15.08.2006, 23:43
Studio je odavno gotov,.. a Joca je trenutno u Cacku, na odmoru, sutra treba da se cujemo pa cu ga pozdraviti,.. a mozes i ti licno,.. kaze da je lepo bilo u Becu,.. :lol:

kreso
16.08.2006, 08:44
Dobro došao SicCo !
Uživaj !
nadam se da čemo se lijepo družiti i dobro surađivati.


Kolege, BTW jeste li primjetili da nakon duuugooog vremena nam je pristigao jedan pristojan i dobro odgojen muzičar, koji je lijepo prvo pozdravio društvo i ekipu, a ne kao neki donedavno što su odmah s vrata tražili ovo, ono :lol: .

SisCo
16.08.2006, 12:47
Hvala, hvala Kreso, lepu rec je uvek lepo cuti,.. A za Vlasnika:Joca je preselio studio i radi a ja sam pogresno razumeo nije Bec nego Bregenc,.. izvinjavam se zbog nesporazuma,.. 8) 8) 8) 8) 8)

crni
19.10.2006, 22:45
LEP POZDRAV SVIMA.VEČ DUGO VREMENA PRATIM VAŠ FORUM AI ODLUČIIJO SAM SE ,DA VAM SE PRIDRUŽIM.VIDIO SAM,DA DEBATIRATE O PAMETNIM STVARIMA KOJE MI MOGU POMOČI OKO MOJE KLAVIJATURE I SVIRKE.E PA OVAKO;IMAM PSR 1100,POČEO TEK DA SVIRAM.STARI MI IMA DALLAPU A MATI PJEVA.OBOJE SE DUGO BAVIJU TIME,OKO 25 GODINA,PA REKO DA I JA MALO USKOČIM U TIM.NADAM SE DOBROJ SURADNJI SA VAMA. :D

Jahin
07.11.2006, 12:13
Pozdrav Cvetku iz Leskovca i celoj ekipi Yu-midi tima. Jocca.

yu-midi
07.11.2006, 16:35
Pozdrav prijatelju!
Nema nam SisCa mora da je u nekoj guzvi!