PDA

Pokaži Full Verziju : Sta mislite o BEHRINGER SL2442FX


Korgovac-
16.07.2009, 15:40
Sta mislite o toj mikseti??? greska u naslovu na kraju je PRO.

gnovako8
16.07.2009, 15:53
Pozz. gledaj ako nije skupa, nije lose ima i effekte samo gore slave i deri. ja sam nedavno imao jedan mixer behringer,ali slabiji od toga ,nije lose radio a jeftin je bio.Ako cemo gledati samo marku ja imam Dynacord PM1600 pa mi se bio pokvario,a redovito ga cistim i odrzavam,nema ti tu nekakvih pravila.najbolje probaj ,ako se tebi svidja onda je to za +5. pozz.

Korgovac-
16.07.2009, 16:53
ma kupio sam ja nju samo sam htio cuti misljenje drugih o njoj!!!stara je oko 2 godine nema nigdje ogrebotine,sve je ispravno mislio kao nova je i platio sam je 250 eura.

makikorg
16.07.2009, 17:06
solidan mixer...ja sam je imao do skoro...vise je bila kod majstora nego kod mene...sve sto je moglo da rikne je bilo otislo ....ima lose efekte,ja sam koristio midi verb 4 uz taj mixer...

tonijo
17.07.2009, 13:46
Nisam nikada imao Behringer ali sam cuo dosta od svih da je te katastrofalno loše napravljeno, EQ je katastrofalan, potenciometri, faderi, sve, imamo Allen & Heatha PA 20 koji je SPACE SHUTLE za Behringer, pa kad uhvatim za Behringerov fader poslije našeg- negdje, usput, stresem se od loše izrade, a što se kaže- KOLIKO PARA, TOLIKO MUZIKE!!!!

P.S. E da, na jednoj svirci prije koju godinu smo imali problema sa starom mixetom (Fender PX 226D) pa smo usput posudili nekog 16 kanala Behringera, samo za to večer, sound je bio kartonski što bi ja rekao, nisam mogao vjerovati da suhi mixer toliko može utjecati na sound, loše, loše i preloše.

zox2003
20.07.2009, 01:57
Moja preporuka je ako tezis da ikad dodjes do nekog kvaliteta od opreme ne uzimaj Behringer...Nisu losi za pocetak ali kasnije su 'losa karika u lancu' ako kupis bolju opremu.
Ne konstantni rezultati,kopiraju druge firme-ali lose...Veliki nivoi suma,losije komponente,jeftina izrada...zato su i jeftini..."Koliko para toliko i muzike"

kreso
20.07.2009, 10:31
Nisam ljubitelj Beringera i nikad me se nije dojmio. Kod njega je problem što je napravljen u stilu kako je kolega naveo "Koliko para, toliko muzike", a i to je jedna od "vječnih" mikseta što u prijevodu znači kad je kupiš ostat će čitav život kod tebe :lol: tj nikad nečeš da je se rješiš i preprodaš dalje.
Po meni to je tek dobra solucija za napravit probu i sl. Osobno ne bih ju uzimao na nastup, samo što sila ne bira. Kolege koje nemaju sredstava za bolje se i njime služe.

Dzu box
20.07.2009, 13:03
ma beringer je dobar.....

al za potopiti kupus s njim!!! :lol:

mada s druge srtane je raja.....malo para a radi....i uvijek je mozes prodati u neku diskoteku gdje im nece trebati za živu svirku...