PDA

Pokaži Full Verziju : Pocetak Evropskih takmicenja u fudbalu


AndrijaGM
14.07.2009, 02:54
Kvalifikacije za LS su pocinju , Ril - Partizan, kao i za LE: Rudar - Crvena Zvezda, licno mislim da ce slaviti oba nasa kluba i Partizan i Zvezda . . . Sta vi mislite??? B-)

Burli
14.07.2009, 14:38
A što si Sevojno preskočio??? :p

Večeras se dvojka nameće sama po sebi, gledao sam PFC na pripremama, Kleo nam je najbolji špic u zadnjih 10-ak godina, odbrana je spora ali iskusna(Đorđević, Gavrančić, Krstajić, Obradović), vezni red dobar(Moreira, Ilić, Tomić)samo još da Jokan ne počne sa Fejsom umjesto Raće Petrovića i da Dijara zaboravi inostrani angažman i pare koje idu sa tim i da počne da igra fudbal i eto na jesen "mušeme" na centru... ;)

AndrijaGM
14.07.2009, 17:06
Sevojno je siguran klub nema tu romantike =))- ako treba i pet u odbrani nema problema, ma imaju i oni Pavicevica i ekipu iz prosle sezone B-). . .

Burli
15.07.2009, 13:51
Na temu Užičkog kola uklopite sledeći text:

"Na na na na na na na na Liga Šampiona, Liga Šampiona, Liga Šampiona"
c g fis g a g fis g c e es e f f e c e es e ff e c e c e g g :D

AndrijaGM
15.07.2009, 14:22
Bas tako kolega, samo umesto es bolje je da ide ton d, probaj pa ces videti ... <:-P

Burli
16.07.2009, 12:57
Do mene... :">

P.S. Davno nekad(u vrijeme kada je PFC igrao protiv Porta, Reala i Marseja) sam gledao FK Metalac, bješe fina ekipica a i eurokrem na trafici ispred fabrike bješe jeftin dok o bazene u samom krugu ne treba ni trošiti riječi...;)

AndrijaGM
17.07.2009, 01:25
Kremu je ostala standardna cena, a Metalac ove godine igra u Superligi pa ce biti prilike i to da otpratimo ...

Dell
19.07.2009, 14:56
evo iako ja ne pratim vise sport kao sto sam prije iako mi taj klub za kojeg sam prije navijao nije bas sad toliko interesantan kao prije, da napisem da je Zrinjski iz Mostara na svom terenu pobijedio Slovan iz Bratislave sa 1:0, ako prodje u Bratislavi na uzvratu, ocekuje ga Olympiakos iz Piraeusa, a vi sto navijate za Partizan sjeticete se ovog kluba iz mog grada, 11-1 a ipak je prosao :D

AndrijaGM
19.07.2009, 16:23
Ma ja sam cist zvezdas ali kada neko nas u Evropi igra ja to obozavam i navijam svim srcem i za Partizan ... A to 11:1 =)), ma veze niste imali =)) salim se naravno... Ali vi prodjoste a mi zbog Cica Draze ostadosmo ;)

Enes-am21
22.07.2009, 13:23
zrinjski ispusio od Slovana 4-0 u gostima i zavrsio svoju evropsku epizodu... iskren da budem, ona domaca pobjeda od 1-0 me iznenadila, nisam je uopste ocekivao...al eto...

AndrijaGM
22.07.2009, 13:29
Partizan prosao uz gol razliku 12:0, u gostima 0:4 i kuci 8:0 stvarno je ubio prvaka Velsa... ;)

Burli
22.07.2009, 14:29
Ja sam htio da tu informaciju stavim u rubriku "Hajde da se hvalimo" ;)

Šta redovna hrana uradi od čovjeka :D http://www.youtube.com/watch?v=HOz-BBvDzuM

Dell
22.07.2009, 14:39
zrinjski izgubio kako sto je Enes rekao, ovdje u gradu je bila velika euforija i svu su ocekivali prolaz, ja naravno realno govorio da nemaju sanse u gostima, oni htjeli da me ubiju hahaha Dinamo pobijedio Pyunika 3:0 , valjda ce nastaviti s dobrim rezultatima u Europi ;)

kreso
22.07.2009, 15:13
Delboy, gledo sam jučer Dinamo i plako od muke. Kakvi igrači bog ih ubio, trebali bi jest malu djecu, a oni se nemogu dogovorit u napadu pa da ih hebeš. Da nema Manđe ode uni u vražju mater. A obrana se jedva vuče, igraju preko one stvari. Ono lopta ide prema golmanu i da bi se ijedan stoper pomakno, nego gledaju tko će je izbit :mad:
A si čuo kako je Manđo sočno psovo Papadopulusa radi sebičnosti =))
Pošto su igrali pred praznim tribinama (kazna UEFE radi divljanja BBB-a) tako da se je sve lijepo čulo.
Mislim nije mi jasno zašto se ne mogu ugirat. Maminjo je pokupovo sve što se je dalo u Brazilu i Argentini. Evo, vidi se da onaj mali Morales (Čileanac) i Sammir (Brazilac) imaju taj južnoamerički štih, al kad su obojica u prvih 11 onda se ne zna tko pije a tko plača. Žalosno.
Jedino kad Morales izvađa iz prekida, e onda je to 90 % gol, ono gađa u trepavicu. Al s druge strane kad počne dribljat neznaš dal voza protivničkog igrača il sam sebe. Ma cirkuska atrakcija, on je sam sebi dovoljan =))

Dell
22.07.2009, 15:29
ma nema veze Kreso, nek su oni sada prosli, skontace se valjda do iduce utakmice, bolje nek gledaju da naprave stadion jer ce igrat mozda tu kod tebe na stadionu Intera :D :D :D

Enes-am21
22.07.2009, 15:31
odakle je onaj Cleo iz Partizana???

kreso
22.07.2009, 15:52
@ Delboy

Teško da će igrat i kod mene. Zadnja eutoutakmica se je kod mene igrala kad je Inter igro protiv Zvezde (popušili 1:3), a i Dinamo nam je te godine uzo Modriča, Čorluku, a i neki istaknutiji igrači su otišli. (Svi današnji asovi su prošli kalenje kod vas u Zrinskom il kod mene u Interu)

A za Maksimir, stari što da ti pričam. Tu netko krade i valja masnu lovu. Do sad je potrošeno preko 200 milja € i još nije stadion gotov. Mislim da su išli gradit novi na laništu (kako su pričali) napšravili bi ga za cca 120 milja i to samo kakav (primjerice od Schalkea je košto 85 milja a jedan od najljepših je).

Ne vjerujem da će igra išta popravit. Njima treba gonič robova. Još se protiv Red BUll Salzburga da igrat, a što onda. Nek naletimo potom na grke jao si ga, a mogli bi ponovno nakon 12 godina protiv Partizana. Tada smo ih sa Žutim nakantali (5:0 u zagrebu), a sad bi mogo bit pakleni revanš. Čujem da Partizan ima pakleno jaku ekipu. Mada nikad ne znaš s ovim našim konjima. Ako im se zamaše s dobrom lovom pred nosom u stanju su pojest i Reala 8-|.
Hebi ga na što je to sve spalo. Nekad se igralo za čast i slavu, a danas ako nema premije za gol ili pobjedu jedva da se vuku po terenu. :mad:
Ma poserem se na njih [-O<

Dell
22.07.2009, 16:24
normala, njima je samo stalo da dobro hebu i da dobiju masnu lovu, inace stadion je ono po tribinama i atletskoj stazi katastrofa ofucan, a iznutra, vip loze, liftovi, kavijar, mazoretkinje drze stapove eeee.... zna se ko trpa sebi u dzep. Veceras je se nadati da Bohemians prodju, mada su sanse male

AndrijaGM
22.07.2009, 20:14
Kleo je Brazilac, prosle godine igrao je za Crvenu Zvezdu ali je na prelaznom roku postao igrac Partizana, nema nikakve specijalne odlike ali je kao Pipo Inzagi -na pravom mestu u pravo vreme tako da je na svoje pre dve utakmice u dresu Partizana postigao cak cetiri gola. . . Prosle godine postigao je 13 golova za C.Z. , on moze da odvede Partizan u Evropu- ne zadrzava loptu, ne dribla, nije puno brz, ne izvodi prekide osim penala, znaci ne smeta timu a u sesnaestercu eksploziv pogledajte drugi gol- majstorija ...

Burli
23.07.2009, 12:57
A što si Sevojno preskočio??? :p

Večeras se dvojka nameće sama po sebi, gledao sam PFC na pripremama, Kleo nam je najbolji špic u zadnjih 10-ak godina, odbrana je spora ali iskusna(Đorđević, Gavrančić, Krstajić, Obradović), vezni red dobar(Moreira, Ilić, Tomić)samo još da Jokan ne počne sa Fejsom umjesto Raće Petrovića i da Dijara zaboravi inostrani angažman i pare koje idu sa tim i da počne da igra fudbal i eto na jesen "mušeme" na centru... ;)

Mrzim kad sam sebe citiram...:">

Inače mi smo ga već prekrstili i zovemo ga Milko, stariji ljubitelji fudbala znaju o čemu je riječ a za ove mlađe evo malo da obogate repertoar http://www.youtube.com/watch?v=mX4ZjiutoCk

Nego u sledeću srijedu idemo kiparskom Apoelu koji je prošle godine zaledio Marakanu tako da će osveta biti slatka...;)

P.S. Ooo nama je najbolje!!! =))

AndrijaGM
23.07.2009, 22:38
Opaaaaaaaaaaaa Zvezda prvo slabih 0:1 a sad na marakani se pokazuje ko smo i sta smo 4:0, nije lose ;), to Pizon to kuco... A jesam rekao da je Sevojno siguran klub 0:0, i 1:1 u gostima i prodjose ... Nadam se da se Srpski fudbal vraca u normalu ;)

AndrijaGM
07.08.2009, 13:09
Sevojno i Vojvodina ispali, Partizan nastavlja u Ligi Evrope kao i Crvena Zvezda koja je sa 5:2 napravila sjajnu atmosferu na Marakani. . .

jeftabgd
07.08.2009, 13:43
Daj Boze da se nas fudbal vraca u normalu.Ipak su ovi klubovi protiv kojih smo sad igrali donja zona evropskog fudbala po kvalitetu.

Dell
07.08.2009, 15:01
a gdje ste Sarajlije, pogotovo pitari da se hvalite :D Nisam mogao normalno hodati Sarajevom jucer od bordo boje :D

Enes-am21
19.08.2009, 18:44
u cetvrtak je posljednja evropska utakmica u Bosni i Hercegovini za ovu sezonu...
=))=))
ovo govorim kao navijac Zelje, mada bih volio da Sarajevo prodje... tesko ce biti, Cluj nije nimalo slaba ekipa...

grandia
19.08.2009, 19:13
ja sam za ovaj cetrvtak igrao partizana .. i ako sam zvedas ... kvota ovde u wettpunkt 1.50 ... hteo sam da igram zvezdu u duploj sansi (x2) ali nekako nisam imao srca da se odlucim za to :">

sarajevo fk - cfr cluj ? to ce da bidne teska partija, nadam se da ce sarajevcani to nekako resiti, ovaj cfr cluj je nezgodan tim ...

maribor - sparta prag ... tu mi nesto nije bas jasno bilo i nisam taknuo tu utakmicu ...

dinamo zagreb - hearts ... nisam lepo pogledao na promenu kvota, al 1.20 - 5.0 - 8.0 mi nesto sumnjivo ...

moj listic za danas i sutra:

levski sofia - debrecen tip 1 1.65
birmingham - portsmouth tip 1 2.0
newcastle - sheffield w tip 1 1.7
partizan - zilina tip 1 1.5
bröndby - hertha DS1x 1.42
fulham - perm 1/1 (pobeda iz prvog poluvremena)
bilbao - tromsö 1/1
atletico(brasil) - avai tip1 1.5

za 4,- evra (za*ebancija) = 215,--

AndrijaGM
19.08.2009, 22:25
Moje misljenje je da ce Cvena Zvezda i Partizan proci rivale i uci u grupu tj. kvalifikovati se u Ligu Evrope ;)

grandia
19.08.2009, 23:06
ma i ja im zelim uspeh ... al momentalno sam razocaran ... po*usio levski a birmingham nisam vise ni gledao rezultat ...

Enes-am21
20.08.2009, 22:39
hmm... zanimljiva situacija... sto se nasih klubova tice, evo rezultata:

sarajevo - cluj 1-1 (damir hadzic opet dao go za fcs, svaka mu cast...)
slavia prague - zvezda 3-0 (nekako mi ovo preubjedljivo izgleda.. sta je sa zvezdom??)
partizan - zilina 1-1 (ocekivo sam barem minimalnu pobjedu partizana, al eto, ni ovo nije nerealno)
dinamo - hearts 4-0 (u toku je 78. minut, evo ovi su nam nekako najbolji veceras...)

al mene raduje sto valencia vodi 2-0 u norveskoj protiv stabaeka... valjda ce im jos koji zabit do kraja, u toku je 78. minut...:D