PDA

Pokaži Full Verziju : Obavjestenje za one koji nepostuju pravila Foruma !


yu-midi
03.08.2006, 21:56
Kao sto vidite izbrisao sam i zakljucao neke od postova posto je stvarno sramotno da neko procita neke od postova koji su postavljeni u zadnjih par dana.
Prije nego sto neko ode sa ove stranice svi postovi i teme sa kojima se nebude postovalo pravilo Foruma bise iskljucene ili izbrisane teme.Ovo je zadnje sto mozemo da uradimo da se vec jednom uozbiljite i smirite i da sami shvatite da jednostavno ovako vise nemoze!
Mislim da smo pokazali dovoljno solidarnosti da nezelimo tako jednostavno nekoga izbaciti sa sajta ali ako se ovako nastavi necemo imati drugog izlaza.

Ako zelite neke stvari da raspravite imate 1000 drugih nacina a ne da koristite Forum,mada mislim da i to nije rjesenje ali to na vama ostaje da odlucite.

PS:
na ovu poruku ne zelim vise da diskutujem niti da odgovaram nego kao sto sam gore naveo necu da citam svadje po Forumu.

Pozdrav
Miodrag

Vaxter
17.10.2008, 19:49
Mi prekinuli sa banovanjem, a mnogo ljudi prekida sa poshtovanjem najosnovnijih pravila...
Ako se ovakve stvari nastave u narednih par nedelja, krecemo sa banovanjem ponovo...