PDA

Pokaži Full Verziju : Boje


Comi
31.07.2006, 17:50
Pozdrav,

Imam pitanje u vezi G/EM serije i ubacivanje boja. Ubacio sam ovaj set sto je DR Speed stavio na download. Ali kad load-am taj set, sve mi poremeti moje ritmove, jer su boje linkovane uz ritam. Ili kad izaberem boju kaze Style Not Found, nemam tog style koji ide uz tu boju.

Eh sad, dali postoji mogucnost da samo ubacim boje a ritam sekciju da mi ne dira?

I kad neku boju izaberem automatski mi se pali transpose dugme, kako ovo da izbrisem?

P.S. Nedavno sam uzeo EM2000 jer mi se rolandov bubanj svidja, al mogu reci da je KORG daleko jednostavniji.

elvir
01.08.2006, 18:08
Pozdrav comi ,ritmovi jesu linkovani za boje ali to mozes iskljuciti sto stisnes na pocetku dok upalis klaviaturu skroz dole desno gdje je i transponse na dugmicu pise STYLE/SONG e to dugme stisnes i onda kad mjenjas boje (performance) nece ti se mjenjati i ritam .

Nadam se da sam ti mogo pomoci

elvir
01.08.2006, 18:13
A zaboravi i transponse isto tako mozes gdje ti pise transponse stisnes isto ko i ono StYLE/SONG IMA TU I DRUGI NACIN ALI JE DOSTA KOMPLICIRANO NEKA MALO DOK NAVIKNES NA ROLANDA PA ONDA OVAJ DRUGI.
POZDRAV ELVIR

giovani
06.09.2006, 18:07
imam jedno pitanje ako moze neko da mi odvrati neka mi pise na *************

zasto su farbe na roland tako mutne zasto nisu original kao na korga ili yamahi v50 ili dx11 ili tako.
ali ako ima neke farbe dobr za rolnada skima moze dase evira posaljitmi ako moze na ************** hvala.

Email je obrisan na osnovu clana 16.
milanceshow