PDA

Pokaži Full Verziju : sy77


sinisa35
04.07.2009, 22:56
ima li neko nesto od boja za yamahu sy 77 bar hard brass i cira bas?

Vex
05.07.2009, 01:37
Evo sad uploadujem u DL sekciji Hard brass... Pojavice se kad odobre moderatori. :) Samo neznam dal sam te dobro razumeo,treba ti yamahin sempl hard brass za Korga ili program za Sy77?

mykeli
05.07.2009, 01:37
Koju extenziju ova kljava podrzava?

sinisa35
05.07.2009, 16:53
ne treba mi sempl nego boja (patch) hard brasa i cira bas sa dx 11 za sy 77.imam ja sve to za dx 11 cak sam i uploadovao te boje sve sa moje dx 11 ovdje ali nabavio sam sy 77 koja je mrak sint ali niti se moze direktno sa dx 11 prepisati niti parametre posto je su drugaciji sy 77 ima 6 operatora 45 algoritama itd...drugacije su vrijednosti AR,D1R ITD ITD.njen prirodni format je T.xx(T.01,T02,T.03 itd ali za ubacivanje preko floppy).najbolje ako neko ima te boje za sy u syx formatu da postavi.bar te dvije boje jer sam od hard brasa i frule imao odlicne terce na dx 11 pa bi napravio i na sy77 ali nemam hard bras.frulicu sam dobio na flopy kad sam kupio sint i imam jos nekih ok boja za nju ali nemam cirin bas i hard a trebaju mi najvise.znaci ne semplove dx 11 za korga nego boje dx 11 za sy 11.

pozdrav
Dodato:
Vex e to drugo sto si napisao taj hard bras sto si postavio sempl za korga ali program za sy 77 ako imas da postavis bio bi ti zahvalan.pozz
Dodato:
Mykeli podrzava T.xx format i syx ako su boje spasene u syx formatu.nasao sam na download medju dx bojama i set sale za sy77 ali kad ubacim fajl voice.syx i ucitam u sint samo mi jednu boju buzuki ucita i nista vise ili kad taj fajl otvorim u midi questu isto pokaze samo na broju 1 buzuki a ostale 63 boje prazno(posto sy77 ima 64 boje u user internalu).pokusavao sam svasta rucno parametre sa dx 11 operatore koje ne trebaju pogasiti itd itd ali ne ide.sad se bacam da nadjem neki konverter sa dx 7 u sy 77 posto se za dx 7 mogu naci boje koje mi trebaju.a za to vrijeme ko ima vec gotove tih par boja za sy 77 molio bi da postavi i kad sredim sint a sredjujem ga da se sa jednom postavkom moze svirati i narodnjaci i pop rock sve cu da spasim u midi questu komplet sint i postaviti za druge koji muku muce sa sy 77.pozdrav
Dodato:
eee niko ziv sa sy bojama dok ja docekam ja napravi danas korak po korak rucno cira bas na sy 77:-))) zvuci potpuno identicno kao na dx 11:-)))))